مبل فیروزه ای با چه رنگی ست میشه؟ | معرفی جدیدترین مدل‌ها

بسیاری از افراد که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کنند، به روانشناسی رنگ‌ها و تاثیر اون بر زندگی ما علاقه زیادی دارند. این افراد می‌دونند که هر رنگی، تاثیر خاص و متفاوتی رو زیبایی دکوراسیون ما دارد و توجه نکردن به آن‌ها باعث از بین رفتن جذابیت و دلباز بودن محیط منزل می‌شود. مبل فیروزه ای یکی از تاثیر گذارترین لوازم در صنعت دکوراسیون و زیبایی منزل است.

تنوع سبکی و محصولی این مبل به حدی زیاده که هرکسی میتونه مبل مورد علاقشو توی این طیف رنگی پیدا کنه. چرا که اکثر تولیدی ها با این رنگ جادویی آشنا هستند و می‌دونند که چه تاثیری روی جذابیت دکوراسیون و خلق و خوی افراد میزاره. در ادامه این مطلب به بررسی رنگ فیروزه ای و تاثیر اون بر مبلمان میپردازیم. سپس چندین مکمل رنگی رو به همراه تعدادی نکات برای ست کردن رنگ فیروزه‌ ای معرفی خواهیم کرد.

مبل فیروزه‌ای سلطنتی

مبل سلطنتی یکی از بهترین سبک‌ها برای رنگ فیروزه‌ای است. چرا که در گذشته از فیروزه‌‎ای به عنوان نماد ثروت و اشراف زادگی نیز یاد میشد. به طور کلی مبل استیل فیروزه‌ای برای دکوراسیون‌های سلطنتی و یا کلاسیک مناسب است. استفاده از این مبل در کنار میز ناهارخوری استیل، ترکیب زیبایی رو ایجاد میکنه.

مبل سلطنتی آبی فیروزه ای و طلایی

به طور کلی فیروزه ای نماد صلح، همبستگی، آرامش، مثبت اندیشی، آرامش و پاکی است. این رنگ از ترکیب آبی و سبز به وجود میاد. استفاده از رنگ فیروزه ای، صمیمیت و دوستی در در ذهن ما روشن میکنه و همین باعث کمتر شدن استرس میشه. در کل استفاده از مدل مبل‌های فیروزه ای سلطنتی برای ایجاد یک دکورسایون لوکس و زیبا ایده‌ی جذابیه. در تصویر زیر یک مبل زرد رنگ با کوسن‌‌های آبی فیروزه ای می‌بینید.

مبل کلاسیک سفید با کوسن فیروزه ای

مبلمان کلاسیک آبی فیروزه‌ای

مبل کلاسیک فیروزه ای یک انتخاب زیبا و لوکس برای یک دکوراسیون کلاسیک است. این مبل معمولاً از چوب با کیفیت ساخته میشه و با پارچه های نفیس رویه کوبی میشه. مبل کلاسیک فیروزه ای در انواع مختلفی از سبک‌ها از جمله مبل کلاسیک فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی ساخته میشه.

مبلمان کلاسیک کم رنگ فیروزه‌ای

در رابطه با استفاده از رنگ فیروزه‌ای در مبل کلاسیک باید احتیاط کنیم. این موضوع به دلیل سرد بودن رنگ فیروزه ای است. استفاده بیش از حد از این رنگ در مبلمان فضای منزل رو شلوغ و بی ثبات میکنه. بهتره که از فیروزه‌ای رو با چند تا از پرفروش‌ترین رنگ‌های مبلمان و یا رنگ‌های گرم و خنثی مثل زرد، کرم، طوسی و….. ست کنیم.

مبل کلاسیک فیروزه‌ای

حفظ تعادل در به‌ کار بردن رنگ آبی فیروزه‌ای در ست مبل و ناهارخوری کلاسیک، یکی از کلیدی‌ترین نکات در طراحی دکوراسیون داخلی است. برای مثال می‌تونیم مبل فیروزه‌ای رو با کوسن و یا شال مبل سفید ست کنیم. ست فرش و پرده با مبلمان هم گزینه‌ی مناسبیه. در کل تزیین مبل راحتی و کلاسیک و یا حتی سلطنتی، نیازمند دیدن جدیدترین مدل‌‌های تزیین مبلمان است.

مبل ال کلاسیک سفید فیروزه ای

مبل راحتی فیروزه‌ای رنگ

مبل راحتی فیروزه ای دکوراسیونی لوکس، زیبا و مدرن میکنه. این اتفاقات همگی به دلیل جذابیت رنگ فیروزه‌ای است. از این رنگ می‌تونیم برای ست کردن مبل و میز ناهارخوری نیز استفاده کنیم. درکل زیبایی مبل ما به میزان یکنواخت بودنش با دکوراسیون ما بستگی داره. طرح و سبکی که انتخاب می‌کنیم نماد منزل ما است.برای مثال یک مبل شیک راحتی فیروزه‌ای رنگ رو نمی‌تونیم در یک دکوراسیون سلطنتی ست کنیم.

مبل راحتی فیروزه‌ای

اگر فضای پذیرایی شما کوچک است، یک مکمل رنگی روشن تری انتخاب کنید. رنگ فیروزه ای به بزرگتر و روشن تر نشان دادن فضا نیز کمک می‌کند. اگر به دنبال بهترین رنگ برای مبلتان می‌گردید، پیشنهاد میکنم مطلب بهترین رنگ مبل راحتی رو مطالعه کنید. در ادامه چندین مکمل رنگی برای مبل فیروزه‌ای معرفی کردیم.

مبل راحتی فیروزه‌ای کم رنگ

بهترین مکمل های رنگی‌ برای مبلمان فیروزه‌ای

به طور کلی مکمل‌های رنگی زیادی برای این مبلمان وجود داره. در این قسمت قصد داریم تا ۳ رنگ اصلی برای فیروزه‌ای یعنی کرم، طوسی و سفید رو موشکافی کنیم تا بتونیم بهترین مکمل رنگی رو برای این رنگ پیدا کنیم. با ما همراه باشید.

مبلمان فیروزه‌ای جدید

مبل فیروزه‌ای و کرم

رنگ کرم به دلیل گرم بودنش با رنگ‌های سرد به خوبی ترکیب می‌شود. ترکیب آبی فیروزه ای با کرم ترکیبی اقیانوسی و پر آرامش ایجاد میکنه. مبل کرم فیروزه‌ای مزایای زیادی داره. از این دو رنگ می‌تونیم در لوازم مختلف مثل آینه کنسول، ناهارخوری و… استفاده کنیم. فیروزه‌ای و کرم یک فضای زیبا و با ظرافت ایجاد میکنه که در دکوراسیون‌های کلاسیک و یا حتی مدرن، مورد استفاده قرار می‌گیره.

مبل فیروزه‌ای کرمی

مبلمان فیروزه ای طوسی

طوسی یکی از پرفروش ترین رنگ‌های مبلمان در چندین سال اخیر بوده است. این رنگ خنثی با اکثر رنگ‌‌های به راحتی ست میشه. اخیرا ترکیب مبل طوسی با آبی فیروزه‌ای مورد توجه متخصصان طراحی دکوراسیون قرار گرفته است. چرا که فیروزه‌ای خنثی بودن رنگ طوسی رو میگیره و فضایی متعادل و یکنواخت ایجاد میکنه.

مبل فیروزه‌ای طوسی

طراحی‌های این مبلمان معمولاً شامل انحنا، منبت کاری، نقش‌های خاص و یا نمادهای هندسی است که به آن جذابیت و زیبایی زیادی می‌بخشد. مبل فیروزه‌ای طوسی رو می‌تونیم در دکوراسیون‌های کلاسیک، راحتی یا حتی مدرن انتخاب کنیم. این مبل به عنوان یک انتخاب شیک و زیبا برای انواع خانه‌ها مناسب است.

مبل طوسی فیروزه ای

مبل آبی فیروزه‌ای سفید

رنگ سفید یکی از بهترین رنگ‌‎های مکمل برای فیروزه‌ای است. این رنگ پرکابرد در اکثر منازل دیده میشه. مبل سفید فیروزه‌ای در سبک‌های مختلفی از جمله مدرن، کلاسیک، سلطنتی و… وجود داره. این دو رنگ مکمل یکدیگر هستند و فضایی آرامش‌بخش و دعوت‌کننده ایجاد می‌کنند.

مبل فیروزه ای سفید

📌 مبل فیروزه‌ای با کوسن سفید

 

مبل فیروزه ای سفید مدرن

📌 مبل ۳ نفره فیروزه ای و سفید

 

خلاصه آنچه درباره مبل فیروزه ای گفتیم

رنگ فیروزه‌ای، ترکیبی از آبی و سبز، نمادی از صلح، همبستگی، آرامش، مثبت اندیشی، پاکی و ثروت است. این رنگ، حس صمیمیت و دوستی را در ذهن تداعی میکنه و به کاهش استرس و اضطراب نیز کمک میکنه.

مبل فیروزه‌ای، به عنوان یک عنصر جذاب و چشمگیر، دکوراسیون منزل مارو چه در سبک کلاسیک و چه مدرن، تبدیل به یک دکوراسیون جذاب و لوکس میکنه. این مبل، در انواع مختلفی از جمله سلطنتی، کلاسیک و راحتی تولید میشه که با سلیقه‌های مختلف سازگار است.

 

در ادامه با تعدادی از انواع مبلمان راحتی تولید شرکت رویال مبل آشنا بشیم. یادمون باشه تمام این محصولات رو می‌تونیم با شرایط قسطی تهیه کنیم. برای مطالعه شرایط خرید مبل قسطی به صفحه خرید اقساطی در منوی سایت مراجعه کنید.

این مقاله در اسفند ۱۴۰۲ بروزرسانی شده و منتظر آپدیت بعدی در طی ماه‌های آینده باشید.

1.5 2 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات