خرید انواع مبل تختخواب شو جدید

ترکیب مبل و رنگ‌بندی پارچه و چوب به سلیقه شماست
پس با خیال راحت انتخاب کن!

مکان شما: رویال مبل » مبل تختخواب شو

مکان شما: رویال مبل » مبل تختخواب شو

در جشنواره خرید اقساطی

الان بخر، بعدا پرداخت کن !

هر چی برای خونه‌‎ات لازم داری، قسطی بردار!

محصولی که لازم داری رو بدون پیش پرداخت، در یک فرایند خیلی ساده الان بخر و هزینه‌اش را تا ۱۲ ماه بعد پرداخت کن. اقساط بدون سود است و نیازی به ضامن و وثیقه هم نداری.

در جشنواره خرید اقساطی

الان بخر، بعدا پرداخت کن

هر چی برای خونه‌‎ات لازم داری، قسطی بردار!

محصولی که لازم داری رو بدون پیش پرداخت، در یک فرایند خیلی ساده الان بخر و هزینه‌اش را تا ۱۲ ماه بعد پرداخت کن. اقساط بدون سود است و نیازی به ضامن و وثیقه هم نداری.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید. مشاوران حاضر در فروشگاه با کمال میل پاسخگو تمام سوالات شما هستند.

نظرات خریداران مبلمان تختخواب شو

 

مبل تختخوابشو نوک مدادی

خانم مجیدی از تهران
سلام امیدوارم همیشه خوب و خوش باشید. مبل تختشو از رویال خریدم. تا الان که خوبه. راضی ام.

مبل تختخوابشو صورتی دخترانه

خانم حسینی از اراک
سلام. از شرکت محترم رویال مبل تشکر میکنم بابت احترامی که برای مشتری قائل اند. اینم کاناپه تختخوابشو دخترم.

مبل تختخواب شو ایپک رنگ سبز

خانم رضایی از اراک
سلام. من بصورت آنلاین یک مبل تخت خواب شو خریدم. کار خیلی خوب و تمیزه و واقعا عالی بسته بندی شده بود.

مبل تختخوابشو نوک مدادی

خانم مجیدی از تهران
سلام امیدوارم همیشه خوب و خوش باشید. مبل تختشو از رویال خریدم. تا الان که خوبه. راضی ام.

مبل تختخوابشو صورتی دخترانه

خانم حسینی از اراک
سلام. از شرکت محترم رویال مبل تشکر میکنم بابت احترامی که برای مشتری قائل اند. اینم کاناپه تختخوابشو دخترم.

مبل تختخواب شو ایپک رنگ سبز

خانم رضایی از اراک
سلام. من بصورت آنلاین یک مبل تخت خواب شو خریدم. کار خیلی خوب و تمیزه و واقعا عالی بسته بندی شده بود.

با اطلاعات کامل خرید کن

برای یک خرید مطمئن، باید اطلاعات کامل داشته باشی. پس با ما همراه باش تا کمکت کنیم.

 مهمترین نکاتی که هنگام خرید مبل تختخواب شو باید بدانیم

خرید مبل تختخواب شو نسبت به مبل ساده کمی متفاوت است. ما باید اطلاعات کافی از انواع مکانیزم‌های تختخوابشو و مواد بکار رفته در تشک این مبل‌ها داشته باشیم. قطعا بدون اطلاعات در مورد مبلمان تختخوابشو خرید مطمئنی  نخواهیم داشت.

باید در انتخاب مبلمان تخت شو حساس باشیم. همه نکات اساسی رو در نظر بگیریم. تجربه چند ساله ما نشون میده،  متاسفانه بسیاری از مشتریان، به دلیل توجه نکردن به چند نکته ساده در خرید مبل با مشکلات بزرگ و جبران ناپذیری مواجه شدند. 

مثلا دقت نکردن به ابعاد مبل، باعث شد تا مبل از درب ورودی منزل داخل نشه. یا در نظر نگرفتن فضای باز شدن تشک مبل، باعث شد تا مبلمانی که انتخاب کردند رو در فضایی دیگه قرار بدند. پیشنهاد می‌کنیم مطلب «اشتباهات رایج در خرید مبل» رو مطالعه کنید.

در مطلب«راهنمای خرید مبل تختخواب شو» بطور کامل درباره نکات مهم پیش از خرید این محصول توضیح داده‌ایم. با این حال، در این بخش به مهمترین نکات به طور خلاصه اشاره می‌کنیم.

 انواع مدل مبل تختخواب شو

مبلمان تخت خوابشو یکی از انواع مبل راحتی است. البته خودش انواع مختلفی داره. هر کدام کاربرد و ویژگی‌های خاص خودشونو دارند. به صورت کلی، شش مدل مبل تختخواب شو داریم. در ادامه به معرفی مختصر هر کدام می‌پردازیم. این که کدام یک از این انواع مبل مناسب ماست، کاملا بستگی به هدف ما از تهیه مبل داره. در ادامه به معرفی جدیدترین انواع مبل تختخوابشو می‌پردازیم.

 خرید مبل تختخواب شو بدون دسته

مبلمان تختخوابشو بدون دسته به مبل بیمارستانی یا هتلی نیز معروف است. این مبل فاقد دسته است. فقط از تشک و تکیه‌گاه تشکیل شده. بصورت سه تکه ساده یا ریلی باز و بست و به تخت تبدیل میشه.

خرید مبل تختخواب شو بدون دسته

کاربرد مبل تختخوابشو بدون دسته چیست؟

مشخصه اصلی مبل‌های بدون دسته، کمجا بودن اونهاست. چون دسته‌های مبل حذف شده، فضای بسیار کمی اشغال میکنه. از این رو مناسب هتل‌ها و بیمارستان‌ها و شرکت‌هاست.

مبل تختشو بدون دسته در حالت تخت

خرید مبل تختخواب شو بدون دسته رو به من پیشنهاد میدید؟

اگه فضای بسیار محدودی برای استراحت دارید و قصد تهیه مبل تخت شو دارید، قطعا مدل بدون دسته میتونه انتخاب درستی باشه.

خرید مبل تختخواب شو بدون دسته هتلی

چون دسته‌های مبل حذف شده، ظاهر بسیار ساده‌ای داره. پس مدلی انتخاب کنید که پایه‌های زیبایی داشته باشه. کوسن مبل رو هم از رنگ مکمل بدنه مبل انتخاب کنید. تا قدری جذابیت به ظاهر مبل بدهید و از سادگی مطلق در بیاد.

خرید مبل تختخواب شو قایقی

مبلمان تخت شو قایقی یک مبل شیک است. این مدل مانند سبک قبلی، دسته نداره. اما کنار دسته‌ها، یک شیب کم به بالا داره. طوری که ظاهر تشک مبل مثل قایق شده. سبک قلیقی مناسب نشیمن سه نفر و خواب دو نفر است.

مبل تختخوابشو سه نفره آبی کرم جدید

کاربرد مبل تختخوابشو قایقی چیست؟

مثل هر مدل تختخوابشو دیگری، هم کاربری مبل داره و هم تشک خواب. با این تفاوت که نحوه تخت شدن متفاوتی داره. برای تخت شدن، تکیه‌گاه پشت مبل به عقب میخوابه. دو عدد پایه مخفی روی زمین میشینه و به یک تخت دو نفره تبدیل میشه. مانند عکس زیر:

مبل تختخوابشو ایپک در حالت تخت

خرید مبل تختخواب شو قایقی رو به من پیشنهاد میدید؟

بیشتر مبل‌های تختشو، نشیمن مبلی یک یا دو نفره دارند. اما این مدل نشیمن سه نفره داره. پس اگه به دنبال تعداد نشیمن بالاتری هستید، گزینه خوبیه. فقط ظاهر ساده‌ای داره. پس باید ساده پسند باشی تا بپسندیش.

خرید مبل تختخواب شو صورتی رنگ مدل قایقی

 خرید مبل تختخواب شو ریلی (کشویی)

همیشه نحوه باز و بست مبلمان تختخوابشو یک سوال خریداران است. راحت‌ترین مدل‌های تخت شو از لحاظ نحوه باز و بست، مدل‌های ریلی یا کشویی هستند. یعنی مکانیزم باز و بست این مدل مبل ریلی است.

مبل تختخوابشو ریلی کشویی شیک قرمز

کاربرد مبل تختخواب شو ریلی چیست؟

مبل‌های ریلی یکی از معروف‌ترین انواع مبل تختخواب شو ترکیه‌ ای هستند. تک نفره، دو نفره یا سه نفره هستند. این مبل در انواع کاناپه و مبل ال ساخته میشه. کاربرد اون‌ها بیشتر برای کسانی است که توانایی جسمی کمی دارند. مانند پدر بزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها که به دنبال باز و بست آسان و راحت اند

خرید مبل تختخوابشو ریلی دو نفره کرم

خرید مبل تختخواب شو ریلی رو به من پیشنهاد میدید؟

اگه برای یک سالمند یا یک بیمار قصد تهیه مبل تختخوابشو دارید، پیشنهاد اول رویال مبل برای شما مدل ریلی است. مزیت بزرگ دیگر مدل ریلی اینه که کاملا به جلو باز میشه و برای تخت کردن مبل، نیازی نیست مبل رو جابجا کنی.

کاناپه تختخواب شو ریلی کشویی سه نفره قهوه ای جدید

 خرید مبل ال تخت خواب شو

سبک ال همیشه یکی از پرطرفدارترین مدل‌های مبلمان بوده است. در مدل تخت‌شو، ما یک مبل ال داریم که به یک تخت چند نفره تبدیل میشه. این گزینه مناسب خانه‌های کوچک است. 

خرید مبل ال تختخوابشو طوسی

کاربرد مبل ال تختخواب شو چیست؟

مبل‌های ال شکل تخت‌شو، فضای نشیمن چهار یا پنج نفره دارند. علاوه بر نفرات نشیمن، تعداد خواب حداقل سه نفره دارند. پس گزینه مناسبی برای فضای خواب هستند. 

مبل تختخوابشو ال شکل ساده کرم رنگ

خرید مبل تخت خوابشو ال شکل رو به من پیشنهاد میدید؟

اگه تعداد اتاق خواب کمی دارید و مهمان هم زیاد دارید، بهتره به مبل ال شکل تختخوابشو فکر کنید. از این مبل هم میشه در فضای پذیرایی استفاده کرد و هم در فضای هال. همچنین برای جلوی تلویزیون هم مناسب است.

خرید مبل تختخوابشو ال باکس

 خرید کاناپه تختخواب شو

سبک تختخواب شو بیشتر به این دلیل طراحی شده که علاوه بر قابلیت مبل، حالت استراحت و تخت نیز داشته باشه. مبل سه نفره نیز علاوه بر حالت مبل، قابلیت استراحت و لم دادن هم داره. این سبک بیشتر در مدل‌های ۸ نفره ترک دیده میشه. کاناپه‌های سه نفره تخت شو هستند و در کنار مبل‌های تک نفره قرار می‌گیرند.

خرید کاناپه تختخواب شو

کاربرد کاناپه تختخواب شو چیست؟

از این کاناپه‌ها بیشتر در فضای پذیرایی استفاده میشه. برخی مدل‌ها که نشیمن و تکیه‌گاه نرم تری دارند، برای فضای جلوی تلویزیون هم بکار میره. با عقب رفتن تکیه‌گاه فضای کافی برای استراحت یک نفر فراهم میشه. 

کاناپه تختخواب شو جدید طوسی رنگ

خرید کاناپه تخت خواب شو رو به من پیشنهاد میدید؟

اگه قصد خرید یک ست ۸ نفره شیک و جدید برای فضای پذیرایی دارید، می‌تونید به کاناپه‌های تختشو فکر کنید. چون علاوه بر زیبایی، کاربردی هم هستند. همچنین از تک کاناپه‌های تختخواب شو سه نفره میشه در جلوی تلویزیون یا اتاق خواب استفاده کرد.

کاناپه تختخواب شو طوسی

 خرید مبل تختخواب شو یک نفره

مبل تخت خواب شو یک نفره، یک مبلمان چند منظوره است. این مبل‌ها معمولاً دارای یک مکانیسم بازشو هستند. پشتی مبل به حالت افقی تبدیل میشه و یک سطح تخت خواب رو ایجاد میکنه. مبل تخت خواب شو تک نفره برای استفاده در فضاهای کوچک مانند اتاق خواب و اتاق مهمان مناسب است.

خرید مبل تختخواب شو تک نفره کالباسی

کاربرد مبل تخت خواب شو تک نفره چیست؟

مبل تختخواب شو یک نفره برای استفاده در فضاهای مختلف مناسب است. این مبل‌ها میتونند در اتاق خواب، اتاق مهمان، اتاق بازی و حتی دفاتر اداری استفاده شوند.

خرید مبل تخت خواب شو تک نفره دودی طوسی تیره

خرید مبل تختخواب شو یک نفره رو به من پیشنهاد میدید؟

اگه به دنبال یک مبل مقرون به صرفه هستید، مبل تخت خوابشو تک نفره گزینه مناسبی برای شماست. این مبل‌ها نسبت به خرید مبل و تخت خواب جداگانه مقرون به صرفه تر هستند. همچنین، گزینه مناسبی برای اتاق خواب و مطالعه هستند.

مبل تخت شو تک نفره شیک

 فقط به ظاهر مبل توجه نکن، راحتی نشیمن هم مهمه

زیبایی ظاهری از مهمترین فاکتورها برای خرید یک مبل تختخوابشو است. اما در کنار ظاهر، حتما باید به فاکتورهای دیگری مثل راحتی نشیمن توجه کرد. چون یک مبل تخت شو ممکنه یک مبل شیک با ظاهر جذاب و چشمگیر باشه و نشیمن راحتی نداشته باشه. بالعکسش هم هست. یعنی مبل‌هایی هم هستند که ظاهر جذاب و به روزی ندارند. ولی نشیمن خیلی راحت و خوبی دارند.

باید به یک تعادل در زیبایی و راحتی رسید. یعنی مبلی رو انتخاب کنیم که هم قشنگ باشه و چشم‌مون رو گرفته باشه. هم نشیمن راحت و قابل قبولی داشته باشه. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان تختخواب شو نشیمن همه مدل‌ها رو امتحان کنید.

تست نرمی تشک مبل راحتی هنگام خرید

    میزان نرمی نشیمن چقدره؟

هدف از خرید مبلمان تختخوابشو، تهیه یک مبل راحت برای استراحت است. نرمی نشیمن، مهمترین فاکتور در تعیین راحتی مبل است. یک مبل تختشو استاندارد باید نه خیلی نرم و نه خیلی سفت باشه. میزان نرمی و سفتی نشیمن، کاملا به جنس فوم یا اسفنج به کار رفته در تشک مبل بستگی داره.

دو نوع متریال کلی برای نشیمن مبل استفاده میشه. اسفنج و فوم. هر یک از اسفنج و فوم انواع مختلفی دارند. فوم سرد و اسفنج‌های تراکم ۳۰ کیلو به بالا، برای نشیمن کاناپه تخت شو مناسب هستند. اگه نشیمن نیمه نرم (تقریبا سفت) و مقاوم می‌خواهید، پیشنهاد ما فوم سرد است. چون فوم سرد به دلیل فرایند خاص تولیدش، کیفیت و طول عمر بالاتری از سایر انواع فوم و اسفنج داره.

انواع اسفنج مبلی در تولید مبلمان

در صورتی که نشیمن نرم و راحت می‌خواهید، پیشنهاد ما اسفنج ۳۰ یا ۳۵ یا ۴۰ کیلویی ویژه است. اسفنج‌های تراکم بالا یا HR، علاوه بر طول عمر قابل قبول، نشیمن نرم و دوست داشتنی‌ای دارند.

سوالی که اینجا پیش میاد اینه که  چطور جنس فوم و اسفنج داخل مبل تختخواب شو رو تشخیص بدم؟ 

متاسفانه تشخیص جنس فوم یا اسفنج از روی ظاهر مبل و بدون دسترسی به زیر پارچه مبل، کار دشواریه. باید به صحت صحبت‌های فروشنده اعتماد کنیم. یا از یک شرکت معتبر خریداری کنیم که فوم و اسفنجش رو گارانتی میکنه.

تنها در مبل‌های تشک متحرک (تشک دوبل) می‌تونیم زیپ تشک رو باز کنیم و جنس داخلی تشک رو چک کنیم. فوم سرد، رنگ شیری متمایل به سفید داره. دیواره‌هایی قالبی و صیقل خورده داره. هنگام فشردن با دست تقریبا سفت و محکم است.

فوم سرد مورد استفاده در تولید مبل راحتی

اما اسفنج‌ها با تراکم‌های مختلف، معمولا رنگی هستند (زرد، صورتی، یاسی، آبی کمرنگ، طوسی و …) و می‌توانند نرم یا سفت باشند.

    میزان نرمی تکیه‌گاه چقدره؟

تکیه‌گاه مبل قراره ما رو در آغوش بگیره. پس مبلی رو انتخاب کنیم که تکیه‌گاه راحت و نرمی داشته باشه. میزان نرمی تکیه‌گاه به نوع تکیه‌گاه و مواد استفاده شده در داخل اون بستگی داره. به طور کلی، در مبلمان تختخواب شو، دو نوع تکیه‌گاه داریم: تکیه‌گاه ثابت و تکیه‌گاه متحرک.

مبل تختخوابشو پشت ثابت شیک و جدید

نوع ثابت، به نوعی گفته میشه که به بدنه مبل متصل است و معمولا با اسفنج و پارچه پوشیده شده. ما مستقیما به اون تکیه میدیم. نرمی و راحتی مبل‌های تکیه‌گاه ثابت، به نرمی اسفنج یا الیاف داخل اون بستگی داره.

خرید مبل تختخواب شو مکانیزم متحرک

در تکیه‌گاه‌های متحرک، ما به یک بالشتک بزرگ یا چند کوسن تکیه میدیم که متحرک و قابل جدا شدن هستند. این تکیه‌گاه‌ها معمولا از الیاف صنعتی (ویسکوز) به همراه خورده اسفنج پر شده اند تا نرم و راحت باشند. به طور قطع، مبل راحتی تکیه‌گاه متحرک، به دلیل استفاده از الیاف در داخلش، نرم‌تر و راحت‌تر از مبل با تکیه‌گاه ثابت است.

الیاف صنعتی (ویسکوز) استفاده شده در تولید مبل راحتی

اینجا یه سوال پیش میاد. تمام مواردی که گفتیم مستلزم نشستن روی مبل و امتحان کردن نشیمن مبل است.  در خرید اینترنتی مبل تختخواب شو چه کار کنیم؟ 

کاملا حق با شماست. راحتی نشیمن رو نمیشه در عکس و فیلم حس کرد و لازمه روی مبل بشینیم و امتحانش کنیم. به همین دلیل، ما در کنار فروشگاه آنلاین مبل ، فروشگاه حضوری هم داریم. شما می‌تونید با مراجعه به فروشگاه حضوری ما، بسیاری از محصولات رو از نزدیک ببینید. نشیمن مبلمان تخت شو رو چک کنید و کیفیت پارچه‌ها و رنگ‌بندی اونها رو ببینید. آدرس فروشگاه رو در اینجا ببینید.

 به جنس فریم (کلاف) مبل تختخواب شو دقت کن

در مطلب «مزایا و معایب مبل تختخواب شو» گفتیم چون مبلمان تختخوابشو بصورت مداوم باز و بست میشه، لازمه تا کلاف محکم و مقاومی داشته باشه. مکانیزم‌های تخت شو همگی فلزی هستند. می‌تونند روی کلاف چوبی یا فلزی نصب شوند.

کلاف فلزی مبل تختخواب شو

مبلی انتخاب کنید گه کلاف اش فلزی باشه. چون کلاف فلزی در برابر تحمل وزن بالا و باز و بست زیاد، دوام بسیار بالایی داره.

 به ابعاد مبل توجه کن

توجه به ابعاد مبل از چند جنبه مهم است. هم از لحاظ فضایی که خود مبل در منزل اشغال میکنه. همچنین از لحاظ امکان جابجایی در راهرو، طبقات و درب ورودی واحد و اتاق‌ها. برای این که انتخاب دقیق تری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب «ابعاد مبل تخت خواب شو» رو مطالعه کنید.

فضاهایی که برای عبور مبل باید اندازه بگیریم

قبل از خرید مبل تختخواب شو ، ابعاد اون رو اندازه بگیریم. با ابعاد درب ورودی ساختمان، درب ورودی واحد، درب اتاق‌ها، پاگرد راهرو و نیز فضای قرارگیری در اتاق بسنجیم.

اندازه گیری ابعاد درب اتاق برای ورود مبل

در مبل‌های تخت‌شو، به فضای لازم برای باز شدن تخت دقت کنیم. تکیه گاه برخی مدل‌ها مبل به عقب باز میشه. در بعضی مدل‌ها تشک به جلو باز میشه. ما برای اطمینان خاطر خریداران عزیز، سایز هر مبل رو هم در حالت مبل و هم در حالت تخت در صفحه هر محصول و در بخش جدول مشخصات فنی آورده‌ایم. این ابعاد شامل طول، عرض و ارتفاع به سانتیمتر است.

ابعاد مبل تختخوابشو در جدول مشخصات کالا در سایت رویال مبل

ضمنا برای افرادی که قصد اطلاع از ریز ابعاد هر حالت مبل رو دارند، تصویر گرافیکی جزيیات ابعاد مبل تختخوابشو رو در صفحه محصول و در انتهای بخش نقد و بررسی محصول آورده‌ایم. مشابه تصویر زیر که ابعاد مبل دو نفره مدل L11 رو نشون میده. تمام محصولات برند مبل تختخواب شو رویال مبل دارای ابعاد گرافیکی هستند.

ابعاد دو نفره تخت مبل تختخوابشو L11

 برای مبل تختخواب شو ، پارچه مبلی باکیفیت بخر

پارچه مبلی یکی از ارکان اصلی مبل است. به اندازه نمای مبل، توی چشم است. مبل‌های تختخواب شو معمولا پارچه‌های مخمل، طرح چرم، کتان یا گونی بافت هستند. کیفیت پارچه رو مبلی به عوامل مختلفی بستگی داره. مثل تراکم پارچه، فرایند تولید، گرماژ پارچه، آستر پارچه، نوع نخ یا الیاف و البته فناوری ساخت پارچه.

پارچه مبلی مخمل

پارچه‌های مبلمان تختخواب شو ۵ دسته کلی دارند. مخمل، پارچه کتان، پارچه گونی بافت، پارچه‌های حوله‌ای (بوکله) و چرم پارچه. کیفیت پارچه مبلی ترک (ساخت کشور ترکیه) از پارچه مبلی چین بیشتره. پارچه چینی هم از پارچه مبلی ایرانی با کیفیت تره.

رنگ‌بندی بی‌نظیر پارچه‌های ترک از ویژگی‌های بازر اون است. مطلب «بهترین رنگ‌بندی مبل راحتی» رو قبل تهیه پارچه مبل مطالعه کنید. بهترین راه برای تشخیص کیفیت پارچه‌های مبل، کمک از فروشنده مبلمان است. اما واقعا تا چه اندازه میشه روی حرف فروشنده‌ها حساب کرد؟‌

نمونه پارچه مبلی ترک برند سرتکس

متاسفانه و باز هم متاسفانه، خیلی از فروشنده‌ها حقیقت ماجرا رو نمی‌گویند. پارچه‌های ایرانی رو بجای چینی و چینی رو بجای ترک می‌فروشند. این وسط فقط به ضرر مصرف‌کننده‌ی نامطلع است. بهای چیزی رو می‌پردازه که ارزش اون قیمت رو نداره و جنس اصل نیست. به همین دلیل تنها راه مطمئن برای رفع این مشکل، اینه که ما آگاهی خودمون رو بالا ببریم. باید با شناخت نسبی نسبت به کیفیت پارچه‌ها، به خرید مبل تختخواب شو اقدام کنیم.

    روش تشخیص کیفیت پارچه مبلی مخمل

پارچه‌های مخمل سطح بافت لطیفی دارند و اغلب ساده هستند. این پارچه‌ها بیشتر برای مبل راحتی استفاده می‌شوند. اما در مبلمان تخت شو هم کاربرد دارند. یکی از روش‌های تشخیص کیفیت آنها، توجه به گرماژ (تراکم بافت) پارچه و نیز آستر پارچه است.

منظور از گرماژ پارچه، میزان وزن یک متر طول پارچه در عرض آن است. برای مثال اگر فروشنده بگوید که این پارچه تترون با عرض ۱۴۰ سانت، ١٨٠ گرم وزن دارد، یعنی وزن یک متر پارچه در عرض ١۴٠ سانتیمتر، ١٨٠ گرم است.

شناسنامه کیفیت پارچه مبلی مخمل کالیته دیاموند

پارچه‌هایی که گرماژ بالاتری دارند، تراکم بافت مخمل بیشتری دارند. برای اطلاع از گرماژ پارچه، شناسنامه نصب شده در پشت یا جلوی کالیته پارچه رو مطالعه کنید. در این شناسنامه اطلاعات فنی پارچه مبلی از جمله گرماژ و استانداردهای تولید اون آورده شده.

پارچه‌هایی که آستر نمدی دارند، کیفیت بالاتری نسبت به پارچه‌هایی با آستر ساده دارند. برای تشخیص کافیه فقط آستر پشت پارچه را نگاه کنید. به عکس زیر توجه کنید:

مقایسه آستر نمدی و آستر ساده در پارچه مبلی مخمل

آستر نمدی نسبت به آستر ساده کلفت‌تر است. معمولا قهوه‌ای یا مشکی یا سفید رنگ است. اما آستر ساده بسیار نازک است. همرنگ پارچه یا شیری رنگ است. ظاهری نخی بصورت تار و پود داره. اگه قصد تمیز کردن مبل مخمل دارید، مطلب «نحوه تمیز کردن مبل مخمل» رو مطالعه کنید.

    روش تشخیص کیفیت پارچه مبلی کتان

پارچه‌های مبلی کتان در طی سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفتند. رویه‌های مبلی کتان، اغلب فاقد آستر اند یا آستر ساده‌ای دارند. اما از نظر کیفی، تار و پود محکمی دارند. برای تست کیفیت، اول به آستر آن نگاه کنیم. اگه آستر نمدی داشت که عالیه. در صورتی که آسترش ساده بود یا آستر نداشت، یک گوشه از پارچه روی کالیته رو بگیریم. در جهت طولی و عرضی بکشیم. اگه با کشش، تار و پودش بهم نریخت و اصطلاحا دفرمه نشد، کیفیت کتان خوب است.

تست کیفیت پارچه مبلی کتان

مطالب آموزشی مفید

مبل بژ با چه رنگی ست میشه؟

مبل بژ با چه رنگی ست میشه؟

رنگ بژ، به عنوان یک رنگ خنثی و ملایم، از دیرباز در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار گرفته است. مبل بژ نیز به دلیل تطبیق پذیری بالا با انواع سبک‌های دکوراسیون و دیگر رنگ‌ها، به انتخابی محبوب برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. رنگ بژ طیف‌های مختلفی د…
قیمت مبل چستر در یافت آبادرویال مبل - Royalmobl

بروزترین قیمت مبل چستر در یافت آباد

,
بازار مبل یافت آباد از بزرگ‌ترین مراکز خرید مبلمان در تهران است. تنوع محصولات در یافت آباد به حدی است که انتخاب و خرید رو برای ما آسون می‌کنه و با اطمینان خاطر میشه گفت که مبلمان راحتی باکیفیت و جذاب پیدا می‌کنیم. در این مطلب به معرفی جدیدتر…
مبل شزلونرویال مبل - Royalmobl

مبل شزلون چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

مبل شزلون یک مبل راحتی در قالب صندلی می‌باشد که به اندازه کافی بلند است تا بتوان پاها را روی آن قرار داده و به راحتی استراحت کرد. خواستگاه این مبل از کشور فرانسه بوده و اصطلاح فرانسوی آن نیز Chaise longue است. امروزه مبل شزلانگ را می‌توان به هر صند…
مبل راحتی استقبالroyalmobl.ir - رویال مبل

مبل راحتی استقبال | محصولی ماندگار و با کیفیت

استقبال یکی از محبوبترین برند‌ها در زمینه ساخت مبلمان است. این برند با محصولات با کیفیت و استانداردش تونسته خودش رو در سرتاسر جهان اثبات کنه. این برند محصولات مختلف و زیادی داره. مبل راحتی استقبال ساخت ترکیه یکی از این محصولاته که بیشترین طرفدار رو…
ایکیا، محبوب‌ترین کمپانی مبلمانرویال مبل - Royalmobl

ایکیا، محبوب‌ترین کمپانی مبلمان جهان را بهتر بشناسیم

, ,
ایکیا (IKEA) از بزرگ‌ترین برند‌های بین المللی در زمینه تولید و فروش مبلمان و لوازم خانگی است. این کمپانی سوئدی و چند ملیتی، انواع متنوعی از محصولات رو در فروشگاه‌های جهانی خود برای فروش گذاشته. برند آیکیا با اِلِمان‌های نوین و مدرن، محصولات خا…
مبل راحتی دسته چوبیرویال مبل - Royalmobl

مبل راحتی دسته چوبی + فرایند تولید و نکات خرید

در هر خانه‌ای، مبلمان از وسایل تاثیرگذار در دکوراسیون است که نقش کلیدی‌ای در جذابیت فضای خانه دارد. میان انواع مبلمان، مبل راحتی دسته چوبی از مدل‌های محبوب و خاص است. این نوع مبلمان با دسته‌هایی از چوب تولید شده که نمای چوب آن کاملا مشخص است. …
مبل کلاسیک چسترroyalmobl.ir - رویال مبل

مبل کلاسیک چستر | ترکیبی جذاب و منحصر به فرد

مبل چستر یکی از با اصالت ترین مبلمان‌ها است و با گذشت سال‌های فراوان، هنوز طرفدار‌های زیاد داره. به همین دلیل، طراحان دکوراسیون و مبلمان کلاسیک تصمیم گرفتند که از این علاقه مردم استفاده کنند و سبکی جدید به نام مبل کلاسیک چستر بسازند. این مبل تونسته د…
مبل فیروزه ایroyalmobl.ir - رویال مبل

مبل فیروزه ای چه رنگی ست میشه؟ | معرفی جدیدترین مدل‌ها

بسیاری از افراد که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کنند، به روانشناسی رنگ‌ها و تاثیر اون بر زندگی ما علاقه زیادی دارند. این افراد می‌دونند که هر رنگی، تاثیر خاص و متفاوتی رو زیبایی دکوراسیون ما دارد و توجه نکردن به آن‌ها باعث از بین رفتن ج…
مبل بژ با چه رنگی ست میشه؟

مبل بژ با چه رنگی ست میشه؟

رنگ بژ، به عنوان یک رنگ خنثی و ملایم، از دیرباز در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار گرفته است. مبل بژ نیز به دلیل تطبیق پذیری بالا با انواع سبک‌های دکوراسیون و دیگر رنگ‌ها، به انتخابی محبوب برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. رنگ بژ طیف‌های مختلفی د…
قیمت مبل چستر در یافت آبادرویال مبل - Royalmobl

بروزترین قیمت مبل چستر در یافت آباد

,
بازار مبل یافت آباد از بزرگ‌ترین مراکز خرید مبلمان در تهران است. تنوع محصولات در یافت آباد به حدی است که انتخاب و خرید رو برای ما آسون می‌کنه و با اطمینان خاطر میشه گفت که مبلمان راحتی باکیفیت و جذاب پیدا می‌کنیم. در این مطلب به معرفی جدیدتر…
مبل شزلونرویال مبل - Royalmobl

مبل شزلون چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

مبل شزلون یک مبل راحتی در قالب صندلی می‌باشد که به اندازه کافی بلند است تا بتوان پاها را روی آن قرار داده و به راحتی استراحت کرد. خواستگاه این مبل از کشور فرانسه بوده و اصطلاح فرانسوی آن نیز Chaise longue است. امروزه مبل شزلانگ را می‌توان به هر صند…
مبل راحتی استقبالroyalmobl.ir - رویال مبل

مبل راحتی استقبال | محصولی ماندگار و با کیفیت

استقبال یکی از محبوبترین برند‌ها در زمینه ساخت مبلمان است. این برند با محصولات با کیفیت و استانداردش تونسته خودش رو در سرتاسر جهان اثبات کنه. این برند محصولات مختلف و زیادی داره. مبل راحتی استقبال ساخت ترکیه یکی از این محصولاته که بیشترین طرفدار رو…

بازدید حضوری از شوروم

اگر ساکن تهران هستید، پیشنهاد می‌کنیم از شوروم ما دیدن کنید. تمام محصولات موجود نیست اما تعدادی به عنوان نمونه موجوده و می‌تونید با خیال راحت کیفیت مبلمان رو مشاهده کنید، انواع پارچه رو از نزدیک لمس کنید و خریدی آسوده خاطر داشته باشید.
شرکت برای خریدهای نقدی تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

آدرس : تهران – جنت آباد مرکزی – خیابان شهید مخبری – بین تقاطع کبیری طامه (شاهین شمالی) و اتوبان ستاری – پلاک ۲۲۶ – ساختمان کلینیک پاک – طبقه دوم

تلفن پشتیبانی :    ۴۴۴۶۷۷۹۴ – ۰۲۱        لوکیشن : نقشه خوان بلدگوگل مپ 

بازدید همه روزه حتی جمعه‌ها (از ساعت ۱۰ الی ۲۰)

بازدید حضوری از شوروم

اگر ساکن تهران هستید، پیشنهاد می‌کنیم از شوروم ما دیدن کنید. تمام محصولات موجود نیست اما تعدادی به عنوان نمونه موجوده و می‌تونید با خیال راحت کیفیت مبلمان رو مشاهده کنید، انواع پارچه رو از نزدیک لمس کنید و خریدی آسوده خاطر داشته باشید.
شرکت برای خریدهای نقدی تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

آدرس : تهران – جنت آباد مرکزی – خیابان شهید مخبری – بین تقاطع کبیری طامه (شاهین شمالی) و اتوبان ستاری – پلاک ۲۲۶ – ساختمان کلینیک پاک – طبقه دوم

تلفن پشتیبانی :    ۴۴۴۶۷۷۹۴ – ۰۲۱        لوکیشن : نقشه خوان بلدگوگل مپ 

بازدید همه روزه حتی جمعه‌ها (از ساعت ۱۰ الی ۲۰)

حتما برات سواله

به تمام سوالات پر تکرار شما درباره خرید مبل تختخوابشو پاسخ داده‌ایم.

شما میتونید همه مدل‌ها رو بدون پیش پرداخت، بصورت از دم قسط تهیه کنید. برای خرید اقساطی لازمه دسته چک صیادی داشته باشید و اعتبارسنجی حسابتون تایید بشه. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر بزنید.

 مطالعه کامل شرایط خرید قسطی مبلمان  › 

با توجه به محدودیت فضای نمایشگاه، امکان دیدن همه محصولات وجود نداره. اما در حال حاضر  تعدادی از محصولات برای بازدید موجود است. شما برای آشنایی با کیفیت محصولات و مواد اولیه بکار رفته و دیدن جنس و کیفیت پارچه‌ها می‌تونید به فروشگاه ما به آدرس زیر مراجعه کنید.

  تهران – جنت آباد مرکزی – خیابان شهید مخبری – بین تقاطع اتوبان ستاری و کبیری طامه (شاهین شمالی) – پلاک ۲۲۶ – ساختمان کلینیک پاک – طبقه دوم

  بازدید همه روزه از ۱۰ صبح تا ۸ عصر

  تلفن فروشگاه: ۴۴۴۶۷۷۹۴ – ۰۲۱

  لوکیشن فروشگاه:

 • محصولات مبلمان تختخواب شو ۲۴ ماه ضمانت کیفیت داره و کارت ضمانت نامه به خریدار تقدیم میشه.
 • ضمانت کیفیت شامل فریم داخلی مبل، مکانیزم‌ها و یراق‌آلات مبل، پایه‌های مبل، فوم و اسفنج و دوخت خیاطی است.
 • فقط پارچه مبل ضمانت نمیشه. برای اطلاع از شرایط کامل ضمانت کیفیت و نحوه استفاده از خدمات گارانتی، پیشنهاد می‌کنم به لینک زیر مراجعه کنید:
 توضیحات تکمیلی شرایط ضمانت کیفیت مبلمان  
 • تولید مبلمان تختخوابشو حدود دو الی سه هفته کاری زمان میبره.
 • برای شهرستان‌ها ممکنه چند روز بیشتر بشه. چون زمان حرکت کامیون باربری بستگی به تکمیل شدن بارش برای شهر مقصد داره.
 • محصولات ما پس از کنترل کیفیت و بسته بندی از طریق واحد لجستیک برای مشتریان ارسال میشه.
 • ارسال در تهران به درب منزل مشتری است و در شهرستان ها از طریق باربری‌های ویژه حمل مبلمان است. باربری نیز محصول رو درب منزل تحویل مشتری میده.
 • هزینه ارسال مبلمان تخت شو در سراسر کشور رایگان است و فقط هزینه حمل طبقات با شماست. پس دیگه نگران هزینه حمل نباشید :)
 • برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال به لینک زیر مراجعه کنید:
 توضیحات تکمیلی شرایط ارسال کالا  › 

در بیشتر مبل های تختخوابشو اسکلت یا همان کلاف داخلی مبل، فلزی است. این کلاف از پروفیل صنعتی سبک ساخته شده که مقاومت مبل را دربرابر تحمل وزن بالا و باز و بستن مداوم، افزایش میده.

کلاف فلزی مبل تختخواب شو

در برخی مدل‌ها، کلاف داخلی مبل چوبی است. جنس چوب کلاف این مبل‌ها. چوب روس است. چوب روس چوبی روغن خورده است که در برابر پوسیدگی و نفوذ حشرات کاملا مقاوم است. برای اطلاع دقیق از جنس چوب یا فلز بکار رفته در مبل تختخواب شو مدنظرتون کافیه به صفحه اون محصول و جدول مشخصات فنی‌اش مراجعه کنید. در این جدول بخشی برای معرفی جنس فریم آورده شده. مانند تصویر زیر:

درج جنس فریم مبل تختخواب شو در جدول مشخصات کالا

تصاویر کامل از جنس چوب یا فلز بکار رفته و توضیحات فنی اون محصول رو هم می‌تونید در بخش «نقد و بررسی» محصول مطالعه کنید. به عنوان مثال در تصویر زیر بخشی از نقد و بررسی فنی جنس فلز بکار رفته در مبل تختخواب شو پانیذ رو مشاهده می‌کنید:

نقد و بررسی فنی مبل تختخوابشو

در نشیمن بیشتر مدل‌های مبل تختخواب شو از اسفنج ۳۰ کیلویی طبی استفاده شده است. این نوع از اسفنج، برای نشیمن تختخوابشو طراحی شده و میزان نرمی کمتری داره. یعنی تقریبا سفت است و برای کسانی که پزشک بهشون نشیمن طبی توصیه کرده مناسب است.

اسفنج ۳۰ کیلویی طبی

میزان نرمی این اسفنج مانند نرمی فوم سرد است. این نرمی به حدی است که موقع خواب، اذیت نشویم و کمردرد نگیریم. برای مبلمان تختخوابشو نشیمن نرم توصیه نمیشه.

در بیشتر مدل‌ها، مکانیزم تخت شو بکار رفته ساخت ایران است. البته در برخی مدل‌ها از مکانیزم تختخوابشو ترک هم استفاده شده.

خیر. تمام این مکانیزم‌ها برای باز و بست مداوم طراحی شده اند و نگرانی ازین بابت نداشته باشید. ضمن این که این مکانیزم‌ها ۲۴ ماه ضمانت کیفیت میشن.

قطعا محصولی که با مواد اولیه بی‌کیفیت تولید بشه، طول عمر کمی داره و نمیشه گارانتی‌اش کرد. ما به دلیل استفاده از مواد اولیه باکیفیت، تمام محصولات مبلمان تخت خواب شو رو ۲۴ ماه ضمانت کیفیت می‌کنیم و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش داریم. این ضمانت کلامی نیست و کارت ضمانت نامه تقدیم میشه. مثل تصویر زیر:

کارت ضمانت کیفیت مبل راحتی

اگه جنسی در محصول کار بشه که بی‌کیفیت باشه، اول از همه خود مای تولیدکننده دچار مشکل میشیم. چون اولا تمام درآمدمان را باید صرف تعمیرات محصول کنیم و ثانیا مشتریان خوبی مثل شما را برای همیشه از دست میدیم. ما برای شما ارزش بالایی قائلیم. پس تلاش می‌کنیم تا حرفمون با عملمون یکی باشه.

قیمتی که در این صفحه زیر هر عکس می‌بینید قیمت کاناپه داخل عکس است. روی عکس کلیک کنید تا وارد صفحه محصول بشید. در صفحه محصول در بخش «جدول مشخصات فنی» قیمت کاناپه دو نفره و تک نفره اون محصول آورده شده.

 • بله. شرکت برای خرید مبلمان جهیزیه تخفیف ویژه در نظر گرفته.
 • همچنین تخفیف‌های مناسبتی یا جشنواره‌ها از طریق شبکه‌های اجتماعی ما اطلاع رسانی میشه.
 • پس اگه میخوای کدهای تخفیف رو از دست ندی، ما رو در شبکه های اجتماعی فالو کن.
 • لینک شبکه های اجتماعی رویال مبل رو در پایین همین صفحه آوردیم.

بله. تمام محصولات ما بصورت سفارشی و مطابق درخواست شما تولید میشه. شما می‌تونید رنگ‌بندی پارچه و چوب رو خودتون انتخاب کنید.

 • در صفحه محصول در باکس افزودن به سبد خرید، در بخش «پارچه چه رنگی باشه؟» می‌تونید رنگ دلخواهتون رو انتخاب کنید. برای دیدن کد رنگ پارچه ها در زیر این بخش، باکس راهنمای رنگ‌بندی وجود داره که می‌تونید رنگ پارچه رو مشاهده کنید.

انتخاب پارچه مبلی مبل تختخوابشو در خرید آنلاین از سایت رویال مبل

 • علاوه بر این، ما صفحه‌ای برای انتخاب و خرید انواع پارچه‌های مبلی و مشاهده رنگ‌بندی پارچه‌ها داریم بنام «خرید پارچه مبلی». تمام پارچه‌ها بصورت کد گذاری شده در این صفحه قابل مشاهده است.برای دیدن پارچه‌ها و انتخاب رنگ‌بندی به لینک زیر مراجعه کنید:
 خرید پارچه مبلی  

از بین رنگ‌های مختلف پارچه الان مبل طوسی، مبل آبی،‌ مبل کرم و مبل قهوه‌ای پرفروش‌تره. برخی رنگ ها مثل مبل طلایی، مبل مشکی، مبل سبز یشمی، مبل سرمه ای، مبل صورتی، مبل بنفش  ، مبل زرشکی، مبل صدفی و حتی مبل سبز کم فروش تر اند اما هنوز هم طرفدارهای خاص خودشون ور دارند. پیشنهاد میکنم مطلب «پرفروش ترین رنگ مبلمان چیست؟» رو مطالعه کنید. اگه از علاقه‌مندان به روند مد سال هستید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب «رنگ مبل سال» رو مطالعه کنید.

مبل رو میشه با رنگ فرش، پرده، کاغذدیواری، پارکت، دکورهای چوبی و … ست کرد. اما این که چه رنگی رو با چه رنگ دیگه‌ای ست کنید کاملا به معیار شما برای ست کردن دکوراسیون خونه، روحیات خودتون و طیف رنگ‌های داخل منزل بستگی داره.

چون انتخاب رنگ‌بندی پارچه و چوب نیاز به دریافت اطلاعات اولیه از شماست، پیشنهاد میدیم از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما در فروشگاه استفاده کنید:

خیر. فقط می‌تونید مدل‌های موجود در سایت رو سفارش بدید. اما در هر مدل امکان کم و زیاد کردن تعداد و انتخاب رنگ‌بندی پارچه و چوب مطابق سلیقه شما وجود داره.

الگو مدل‌های مبل تختخواب شو که در حال حاضر تولید میشه از به‌روز‌ترین مدل‌های کشور ترکیه، ایتالیا، فرانسه، انگلیس و امریکا است.

بله. کارخانه ما خدمات تعمیرات مبل هم انجام میده. می‌تونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و ابتدا هزینه تعمیرات مبل رو استعلام کنید. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، به لینک زیر مراجعه کنید:

 توضیحات تکمیلی تعمیر مبلمان  › 

اگه سوالت در بین سوالات بالا نبود، اینجا بپرس. در سریع‌ترین زمان پاسخگو هستیم.

4 9 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات

فراموش نکنی!

قبل از این که هر کسی از محصولات جدید، تخفیف‌های استثنایی و حراج‌ها باخبر بشه، به تو اطلاع می‌دهیم

هر زمان خواستی می‌تونی لغو عضویت کنی

فراموش نکنی!

قبل از این که هر کسی از محصولات جدید، تخفیف‌های استثنایی و حراج‌ها باخبر بشه، به تو اطلاع می‌دهیم

هر زمان خواستی می‌تونی لغو عضویت کنی