درباره رویال مبل

روایتی از از تولید با کمترین امکانات تا تبدیل شدن به برند

مجموعه صنعتی رویال مبل با بیش از ۱۸ سال سابقه فعالیت در صنعت مبلمان، برند برتر تولید کننده انواع مبلمان منزل در کشور است، این گروه تا به امروز همواره بر تولیدات داخلی تکیه داشته و در این زمینه با افتخار به عنوان یکی از حامیان تولید و عرضه مستقیم محصولات داخلی شناخته می شود. رویال مبل همواره هدف خود را ارتقاء کیفی محصول داخلی و پیشرفت تخصصی در زمینه مبلمان قرار داده و در راستای تحقق این امر قدم های استواری برداشته است .

ما مفتخریم که در طول فعالیت خود، بیش از ۱۰۰ مدل متنوع مبل راحتی و کلاسیک به بازار مصرف داخلی عرضه نموده ایم.  ۱۰۰ درصد مراحل تولید مبلمان در داخل کارخانجات رویال مبل ، تولید و به بازار مصرف روانه می گردد.

ارسال محصولات رویال مبل به تمامی استان های کشور از طریق باربری انجام می گیرد.

طراحی و تولید:

در مجموعه رویال مبل مرحله طراحی تا ساخت، همراه با نظارت متخصصین و با رعایت اصول استاندارد صورت می گیرد. تمامی محصولات بر اساس اصول ارگونومیک طراحی و سپس وارد مرحله نمونه سازی می گردد. در نمونه سازی هر محصول، قطعات به صورت جداگانه و با رعایت اصول اتصالات و  استاتیک ساخته شده، مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار می گیرد. سپس نمونه کامل برای قالب گیری و سری سازی به همراه نقشه فنی و تفکیکی قطعات به واحد تولید ارسال می شود

مبلمان های راحتی به سبک مبلمان اروپایی تولید می گردد و تمامی مدل ها برگرفته از سبک مدل های روز ترکیه و ایتالیا است.

کلیه محصولات مبلمان رویال مبل دارای رنگبندی نامحدود بوده و امکان سفارشی سازی محصول به هر  رنگ و طرح پارچه و چرم مطابق با سلیقه مصرف کننده وجود دارد.

کیفیت کالا:

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد در مراحل تولید، از خط مشی های رویال مبل است. چوب از مهم ترین مواد اولیه صنعت مبلمان بشمار می آید. چوب های بکار رفته در محصولات این مجموعه، بنا به نوع و نیاز محصول متفاوت بوده که در اغلب موارد از چوب های جنگلی مانند راش و چوب روس استفاده می شود. چرم و پارچه مورد استفاده نیز در طیف گسترده ای از طرح و رنگ با متریال های متنوع عرضه می گردد. کلیه پارچه های این مجموعه، از محصولات شرکت های سرتکس و آسپینر ترکیه، برترین شرکتهای تولید کننده و عرضه کننده پارچه های نانو در کشور است. پس از تولید هر محصول، واحد کنترل کیفیت آن را مورد بررسی نهایی قرار داده و محصول در صورت نیاز به واحد تولید مرجوع شده و رفع اشکال می شود.

ضمانت و خدمات پس از فروش:

ادعای کیفیت بالا به تنهایی اطمینان بخش نمی باشد. رویال مبل با ارائه ضمانت نامه برای محصولات خود، کیفیت کالا را به مدت دو سال برای مبلمان و یک سال برای سرویس ناهارخوری، جلومبلی و عسلی، میز تلویزیون، کنسول و سرویس خواب تضمین می کند و در صورت وجود نقص در محصول، خود را موظف به رفع آن در کوتاه ترین زمان و بدون دریافت هزینه می داند. قسمت فریم (اسکلت چوبی داخل مبل)، بدنه مبل (اسفنج، فوم و یا الیاف استفاده شده در ساخت مبل) و دوخت خیاطی مبل در کلیه محصولات مبلمان، به مدت ۲ سال دارای ضمانت بی قید و شرط می باشد و در صورت بروز اشکال، ترمیم یا تعویض رایگان صورت می پذیرد. مدت مقرر در ضمانت نامه به معنی ارائه ندادن خدمات پس فروش نمی باشد و کلیه امور خدماتی (تعمیر، رنگ رزی، تعویض رویه و …) تا ۱۰ سال پس از خرید هر محصول توسط رویال مبل تعهد می گردد.

رضایت خاطر مشتریان هدف مجموعه رویال مبل است.