ضمانت کیفیت

خریدی مطمئن با دریافت ضمانت نامه کیفیت رویال مبل

مکان شما: رویال مبل » ضمانت کیفیت

مکان شما: رویال مبل » ضمانت کیفیت

شرایط و مدت اعتبار ضمانت نامه

دریافت محصول با کیفیت و منطبق بر شواهد مشتری، همواره از دغدغه های اصلی خریداران است. شرکت رویال مبل برای برطرف کردن این نیاز خریداران، کیفیت تمامی محصولات تولید شده را طبق استانداردهای تعریف شده هر محصول، تضمین میکنه.

ضمانت نامه کیفیت برای محصولات مبلمان، ناهارخوری و سرویس خواب به مدت ۲۴ ماه و برای محصولات میز جلو مبلی و عسلی، میز کنسول و میز تلویزیون به مدت ۱۲ ماه است.

ضمانت نامه کیفیت بصورت مکتوب و در قالب کارت گارانتی ممهور به مهر شرکت است که در زمان تحویل کالا به خریدار محترم تقدیم میشه.

همچنین تمامی محصولات شامل ۱۰ سال خدمات پس از فروش اعم از تغییر رویه مبل، تغییر رنگ چوب و تعمیرات است. در ادامه با شرایط ضمانت کیفیت محصولات ما بیشتر آشنا شوید.

موارد تحت ضمانت

ضمانت نامه کیفیت شامل هزینه‌های تعمیر و سرویس ناشی از نقص در کلاف داخلی، اتصالات و یراق آلات، فوم، اسفنج، دوخت‌های اصلی و تزیینی که در حین استفاده بصورت عادی دچار اشکال شده، می‌باشد. هزینه‌های فوق کاملا رایگان است.

مواردی که ضمانت نمیشه

شیشه، آینه، سنگ، وسایل برقی و الکترونیکی، پارچه، چرم و رنگ چوب استفاده شده در محصولات شامل ضمانت نمیشه. این موارد فقط تحت ضمانت سلامت فیزیکی کالا است (یعنی صحیح و سالم تحویل خریدار میشه) و از زمان تحویل به بعد شامل ضمانت نمیشه.

نتیجه استفاده غیراصولی

خسارت وارده به محصول ناشی از استفاده غیر اصولی (شستشو، ضربه یا سقوط از ارتفاع، کشیدن محصول بر روی زمین، حمل و نقل غیر اصولی، قرار گرفتن محصول در رطوبت شدید و نور مستقیم آفتاب، استفاده در سطوح شیب دار و ناهموار) و یا حوادث طبیعی، شامل ضمانت نمیشه.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب پس از شروع ضمانت نامه اعم از هزینه باربری رفت و برگشت به کارخانه و هزینه کارگران حمل طبقات بر عهده خریدار است. در صورت تمایل، خود خریدار میتونه محصول را درب کارخانه تحویل بده و پس از رفع نقص، درب کارخانه تحویل بگیره.

تعمیر توسط افراد غیر مجاز

تعمیرات مبل یا دستکاری محصول توسط افراد غیر مجاز و خارج از نظارت واحد خدمات پس از فروش شرکت رویال مبل، منجر به ابطال ضمانت میشه.

ضمانت مجدد

بعد از اولین سرویس، قطعه تعمیر شده تا سه ماه پس از آن ضمانت میشه و سایر قطعات همچنان طبق مدت قید شده تحت پوشش ضمانت خواهند بود.

تکلیف قطعات معیوب

قطعات معیوب تعویض شده در مدت ضمانت، جهت بررسی علت ایجاد نقص در محصول، به مجموعه رویال مبل مرجوع میشه.

خدمات پس از فروش

این خدمات به مدت ۱۰ سال ارائه میشه که شامل تعمیرات، تعویض رویه مبل و تغییر رنگ چوب است. تمام هزینه‌های ارائه این خدمات بر عهده خریدار محترم است.

نمونه تصویر کارت ضمانت نامه

کارت ضمانت کیفیت مبلمان

شعار نمیدیم در عمل ثابت کرده ایم

نظرات خریداران عزیزی که از خدمات رایگان کارت ضمانت نامه و خدمات پس از فروش شرکت استفاده کرده‌اند رو در این بخش ملاحظه کنید