مزایای خرید از رویال مبل

آنچه که باعث اعتماد من به رویال مبل میشه

مکان شما: رویال مبل » مزایای خرید از رویال مبل

مکان شما: رویال مبل » مزایای خرید از رویال مبل

همیشه یکی از اولویت های من در خرید مبلمان و دکوراسیون، انتخاب یه فروشگاه برند است. چون هم میشه از کیفیت محصول مطمئن بود و هم گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی دارند.

اما از بین این همه محصول و برندهای مختلف، چطور بهترین انتخاب رو داشته باشم؟ با توجه به این که بودجه محدود و فضای مشخصی برای چیدمان دارم!!!

در این بخش مهمترین مزیت های خرید از مجموعه رویال مبل رو از زبان خریداران محصولات بیان می‌کنیم. البته بصورت خلاصه و مفید.

خرید مستقیم از کارخانه

تمام محصولات رویال مبل، شرکتی است و ما مستقیما از کارخانه خرید می‌کنیم. با حذف واسطه‌های فروش، قیمت محصول برامون به قیمت تولید تمام میشه و در هزینه‌های ما صرفه‌جویی قابل توجهی میشه.

استفاده از مواد اولیه درجه یک

قیمت محصولات رویال مبل بر اساس هزینه‌های تولید با مواد اولیه درجه یک است. این مواد اولیه شامل فوم و اسفنج شرکتی مرغوب، چوب راش یا روس وارداتی، یراق‌آلات با کیفیت و پارچه مبلی درجه یک است.

ضمانت نامه کیفیت

همه محصولات مبلمان، ناهارخوری و سرویس خواب ۲۴ ماه ضمانت کیفیت داره. محصولات میز جلو مبلی و عسلی، میز تلویزیون و کنسول نیز ۱۲ ماه ضمانت کیفیت داره که بصورت کارت ضمانت نامه کیفیت ارائه میشه.

خدمات پس از فروش

همه محصولات، ۱۰ سال خدمات پس از فروش داره. این خدمات شامل تعویض پارچه، تغییر رنگ چوب، بازسازی و تعمیرات است. برای استفاده از این خدمات کافیه با واحد فروش شرکت تماس بگیریم تا کالای ما کارشناسی بشه..

امکان خرید حضوری

اگه هنوز برای خرید اینترنتی مبلمان مطمئن نیستی و میخوای راحتی و کیفیت محصول رو از نزدیک لمس کنی، پیشنهاد میدم از فروشگاه رویال مبل دیدن کنی. برخی محصولات برای بازدید حضوری موجود است. قبل مراجعه استعلام بگیر.

ارسال رایگان به سراسر کشور

نحوه و هزینه ارسال همیشه مهمه. خوشبختانه ارسال تمام محصولات رویال مبل به سراسر کشور تا درب ساختمان رایگان است. پس دیگه نگران هزینه ارسال نیستیم. فقط حمل طبقات با خریدار است.