مزایای خرید از رویال مبل

آنچه که باعث اعتماد من به رویال مبل میشه

همیشه یکی از اولویت های من در خرید مبلمان و دکوراسیون، انتخاب یه فروشگاه برند است. چون هم میشه از کیفیت محصول مطمئن بود و هم گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی دارند.

اما از بین این همه محصول و برندهای مختلف، چطور بهترین انتخاب رو داشته باشم؟ با توجه به این که بودجه محدود و فضای مشخصی برای چیدمان دارم!!!

در این بخش مهمترین مزیت های خرید از فروشگاه رویال مبل رو از زبان خریداران محصولات بیان میکنیم. البته بصورت خلاصه و مفید.

خرید مستقیم از کارخانه

تمام محصولات رویال مبل، شرکتی است و ما مستقیما از کارخانه خرید میکنیم. با حذف واسطه های فروش، قیمت محصول برامون به قیمت تولید تمام میشه و در هزینه های ما صرفه جویی قابل توجهی میشه.

استفاده از مواد اولیه درجه یک

قیمت محصولات رویال مبل بر اساس هزینه های تولید با مواد اولیه درجه یک است. این مواد اولیه شامل فوم و اسفنج شرکتی مرغوب، چوب راش یا روس وارداتی، یراق آلات با کیفیت و پارچه مبلی درجه یک است.

ضمانت نامه کیفیت

همه محصولات مبلمان، ۲۴ ماه ضمانت کیفیت داره. محصولات ناهارخوری، میز جلو مبلی  و عسلی، میز تلویزیون، کنسول و سرویس خواب نیز ۱۲ ماه ضمانت کیفیت داره که بصورت کارت ضمانت نامه کیفیت ارائه میشه.

خدمات پس از فروش

همه محصولات، ۱۰ سال خدمات پس از فروش داره. این خدمات شامل تعویض پارچه، تغییر رنگ چوب، بازسازی و تعمیرات است. برای استفاده از این خدمات کافیه با واحد فروش شرکت تماس بگیرید تا کارشناس به محل اعزام کنه.

امکان خرید حضوری

اگه هنوز برای خرید اینترنتی مبلمان مطمئن نیستی و میخوای راحتی و کیفیت محصول رو از نزدیک لمس کنی، پیشنهاد میدم از فروشگاه رویال مبل دیدن کنی. بیشتر محصولات برای بازدید حضوری موجود است. قبل مراجعه استعلام بگیر.

ارسال به سراسر کشور

نحوه و هزینه ارسال همیشه مهمه. ارسال ست ۷ نفره مبلمان در شهر تهران تا درب ساختمان رایگان است. فقط حمل طبقات با خریدار است. ارسال به سایر شهرها با باربری انجام میشه و درب منزل تحویل خریدار داده میشه.