سرویس خواب ترک | معرفی جدیدترین مدل‌ها در سال 2023

امروزه سرویس خواب ها در طرح ها و نقش های مختلفی ساخته می شوند و شما در انتخاب طرح خرید تخت خواب نسبت به گذشته محدودیتی ندارید. سرویس خواب ترک یکی از زیباترین طرح‌های سرویس خواب می باشد که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است

سرویس خواب‌هایی که امروزی در مدل و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند و دیگه مثل گذشته در انتخاب طرح و سبک تخت محدودیت نداریم. یکی از تختخواب‌های محبوب در چند سال اخیر، مدل سرویس خواب ترکیه هست که طراحی و کیفیت منحصر به فردی داره.

البته در کشور ما با توجه به شرایط اقتصادی و نرخ ارزی، احتمال این که بتونیم سرویس خواب ترک اصل رو خریداری کنیم پایین و حتی اگه هم در بازار موجود باشه، قیمت زیادی داره. مدل‌های سرویس خواب ترک اغلب در داخل کشور و با طرح‌های ترکیه‌ای تولید می‌شه.

در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم تا در مورد ویژگی‌های این تخت خواب صحبت کنیم و سه مدل کلاسیک، سلطنتی و مدرن رو معرفی کنیم.

ویژگی‌های سرویس خواب ترکیه‌

سرویس خواب‌های ترک به خاطر طراحی و سبک متفاوت‌شون، جز سرویس خواب‌های محبوبی هستن که در دکوراسیون و فضای اتاق خواب تاثیر گذاری چشم گیری دارن. یکی از دیگر از ویژگی‌های این تختخواب، کیفیت بالای متریال به کار برده شده برای تولید هست.

مدل سرویس خواب ترکیه

کشور ترکیه در چند سال اخیر، تو صعنت مصنوعات چوبی بسیار پیشرفته شده و بهترین مصنوعات رو از نظر کیفیت و مدرنیته عرضه می‌کنه. برای همین هم جدای از مسائل گمرک، کیفیتی که سرویس خواب‌های ترک دارن، روی قیمت محصول اثر گذاره؛ اما ارزش پرداخت هزینه‌ی زیاد رو داره. در تصویر زیر یک سرویس خواب طرح چستر کلاسیک رو می‌بینیم.

سرویس خواب ترکیه ای سفید قرمز

سرویس خواب ترک مانند مبلمان تختخواب شو ترک مدل‌های زیادی داره و طراحی هر کدوم از مدل‌ها بستگی به سبکش داره. سرویس خواب ترک در سبک‌های کلاسیک ،سلطنتی مدرن و . . . تولید میشن که هر سبک ویژگی‌های خاص خودشو داره که می‌تونیم متناسب با سلیقه و دکوراسیون هر کدوم رو که دوست داریم بخریم.

مدل سرویس خواب طلایی ترکیه

سرویس خواب مدرن، طراحی مینیمال داره و از طراحی هندسی الگو می‌گیره. سبک‌های کلاسیک و سلطنتی طرح‌های مجلل و پر زرق و برقی هستن که به بیشتر به خاطر منبت‌کاری‌های روی چوب محبوبیت دارن. در ادامه می‌خواهیم درمورد این سه سبک و ویژگی‌هایشان صحبت کنیم.

مدل مدرن سرویس خواب ترکیه‌ای

سرویس خواب ترکیه‌ای مدرن یکی از مدل‌هایی که تخت، کمد و لوازم جانبی ساده با طراحی مینیمال داره و به شکلی که طرح و نقش اضافه‌ای روی این مدل نیست. رنگ تخت خواب مدرن ترک از طیف رنگ‌های روشن انتخاب می‌شه و این مدل سرویس خواب تنها یه تاج ساده و چهارگوش داره. در این رابطه، پیشنهاد می‌کنیم مطلب «بهترین رنگ‌بندی سرویس خواب»رو مطالعه کنید.

مدل سرویس خواب ساده ترکیه

میز دراور، کمد و پاتختی این سبک سرویس خواب هم از طرح‌های مینیمال الگو می‌گیرن و جز چارچوب اصلی خودشون چیزی بیشتری براشون طراحی نشده. برای مثال کشو‌ها فاقد چارچوب هستن و کاملا یک دست و بدون برش طراحی شدن. کمد‌ها به شکل ساده و جعبه‌ای تک رنگ هستن.

طرح اسپرت سرویس خواب ترک

سرویس خواب ترکیه‌ای اسپرت به شکلی طراحی شده که هیچکدوم از قطعاتش پایه نداره و همه چیز مستقیم روی سطح زمین قرار می‌گیره. ارتفاع تخت و دیگر قطعات تخت اسپرت نسبت به سایر مدل‌ها کمتره و معمولا از رنگ تیره مثل مشکی و طوسی تیره برای این نوع تخت استفاده می‌شه. اگه به سرویس خواب تیره علاقه‌مندید پیشنهاد می‌کنیم مطلب «انواع سریس خواب مشکی جدید» رو مطالعه کنید.

سرویس خواب کلاسیک ترکیه‌ای

یکی از مدل سرویس خواب ترکیه ای که خیلی طرفدار بیشتری داره، سبک کلاسیکه. این نوع سرویس خواب تمام چوبی و تمامی آیتم‌ها و لوازم این سرویس پایه‌های کوتاه و قطوری داره. طرح کمد، تخت و سایر لوازم به شکل چهارگوش ساده هستن و تاج تخت به شکل کمان هست. در تصویر زیر یک سرویس خواب عروس باکیفیت ساخت کشور ترکیه رو می‌بینیم.

تخت خواب کلاسیک سفید ترکیه

قسمت منبت کاری سرویس خواب‌های کلاسیک، از ویژگی‌های اصلی و مهم این مدل هست. منبت‌های کار شده روی تاج تخت‌خواب کلاسیک، بسیار ظریف و کاری که وقت زیادی می‌بره و نیاز به دقت داره. البته منبت کاری سبک کلاسیک نسبت به سلطنتی کمتر هست.

سرویس خواب با حاشیه‌های گرد

یکی از انواع سرویس خواب ترکیه‌ای به شکلی که قسمت از تخت و دیگر وسایل لمسه دوزی شده. لمسه کاری به مدلی گفته می‌شه که روی روکش پارچه‌ای و چرمی دکمه‌هایی با فاصله‌های منظم و پشت هم پرچ شده باشه. لمسه دوزی‌ها دور تا دور تخت یا در قسمت تاج انجام می‌گیرد.

تختخواب ترکیه‌‌ای مدل سلطنتی

سبک سلطنتی جز سبک‌هایی که هیچ وقت قدیمی نمی‌شه و همیشه طرفدارای خودشو داره. طراحی‌های جدید سرویس خواب سلطنتی ترک نسبت به مدل‌های قبلی از حالت شلوغ و منبت‌کاری سنگین فاصله گرفته و با تلفیق سبک کلاسیک و سنتی طرح‌های خوبی تولید شده. در تصویر زیر سرویس خواب سفید کلاسیک با نمای چوب طلایی رو می‌بینیم.

سرویس خواب سلطنتی

تو این مدل سرویس خواب، منبت‌کاری کمتری به کار رفته. امروزه تخت خواب چوبی ساده طرفدارهای بیشتری پیدا کرده. رنگ‌های به کار رفته در این نوع سرویس خواب‌ها معمولا رنگ روشن تا پس از گذشت مدت زمانی ازش سخته نشیم و دلمونو بزنه.

سرویس خواب طرح لمسه دوزی

یکی از انواع سرویس خواب ترکیه‌ای به شکلی که قسمت از تخت و دیگر وسایل لمسه دوزی شده. لمسه کاری به مدلی گفته می‌شه که روی روکش پارچه‌ای و چرمی دکمه‌هایی با فاصله‌های منظم و پشت هم پرچ شده باشه. لمسه دوزی‌ها دور تا دور تخت یا در قسمت تاج انجام می‌گیرد.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت سرویس خواب ترک

قیمت مدل سرویس خواب ترکیه به عواملی مختلفی بستگی داره. مواردی مثل قیمت ارز، عوارض گمرک و ترخیص، هزینه حمل و نقل و مواردی که ساده و قابل حدسه. مانند ابعاد تخت خواب دو نفره و یک نفره. اما اصلی‌ترین عامل موثر متریال به کار رفته در طراحی و تولید سرویس خواب هست که تاثیر مستقیمی روی قیمت داره. 

تصویر تخت خواب دخترانه ترک

به طور کلی قیمت تمام شده محصولات خارجی وارد شده نسبت به داخل گرون‌تر هست. از طرف دیگه ضمانت جنس تولید شده در داخل بیشتر از ضمانت جنس وارداتی هست. اما با در آخر کیفیت محصول هست که نتیجه خیلی از این بررسی‌ و گفته‌ها را مشخص می‌کنه. اگه قصد اطلاع از قیمت سرویس خواب دارید پیشنهاد می‌کنیم مطلب «لیست قیمت تخت خواب دو نفره در یافت آباد» رو مطالعه کنید.

عکس تخت خواب ترکیه ای

خلاصه‌ای از آنچه که درباره‌ی مدل سرویس خواب ترکیه گفتیم

سرویس خواب ترکیه به خاطر سبک متفاوت و مدل‌های خاصش یکی از سرویس خواب‌هایی هست که تو این چند سال خیلی مورد توجه قرار گرفته. مدل سرویس خواب ترک از زیباترین طراحی رو داره که روی دکوراسیون تاثیر گذاره و برای ساختش از متریال‌های با کیفیتی استفاده می‌شه.

تخت خواب ترکیه مدل و سبک‌های زیادی داره که از محبوب‌ترین این مدل‌ها، سرویس مدرن، کلاسیک و سلطنتی هست. سرویس خواب‌های مدرن ترک طرح مینیمال داره و سبک‌های کلاسیک و سلطنتی تمام چوب هستن و منبت‌کاری خاص خودشون رو دارند. اگه قصد خرید سرویس خواب دارید پیشنهاد می‌کنیم ابتدا مطلب «راهنمای خرید سرویس خواب» رو مطالعه کنید.

 

در ادامه با تعدادی از انواع سرویس خواب تولید شرکت رویال مبل آشنا بشیم. برای دیدن تصاویر بیشتر هر محصول و دسترسی به اطلاعات فنی کالا بر روی تصویر هر محصول کلیک کنید.

این مقاله در خرداد ماه 1402 بروزرسانی شده و منتظر آپدیت بعدی در طی ماه‌های آینده باشید. 

3.3 8 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات