تصاویر میز جلو مبلی جدید در سال 2024

یکی از المان‌های تاثیر گذار در دکوراسیون، میز جلو مبلی است. میز جلوی مبل طرح‌های مختلفی داره. این که چه مدل میزی رو با چه ابعادی بخریم که به خوبی با فضای خونه سازگار بشه، اهمیت بالایی داره. در این مطلب سعی کردیم تا با نمایش جدیدترین تصاویر میز جلو مبلی، شما رو با مدل‌های روز آشنا کنیم.

در ادامه جدید‌ترین مدل میزهای جلو مبلی سال 2023 رو در سبک‌های کلاسیک، مدرن، سلطنتی، شیشه‌ای، روستیک و چستر معرفی می‌کنیم.

میز‌های جلومبلی در سبک‌های متفاوتی تولید می‌شوند. در این مطلب به چند سبک متداول اشاره می‌کنیم. اگه دنبال نکات پیش از خرید جلو مبلی هستید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب «راهنمای خرید میز جلو مبلی» رو مطالعه کنید.

عکس میز جلو مبلی کلاسیک

میز کلاسیک دارای منبت کاری کم است. در ساخت میز از چوب با کیفیت استفاده میشه. منبت کاری‌های این میز، متناسب با مدل مبل کلاسیک طراحی میشه. این میز ظاهر زیبا‌تری نسبت میز‌های ساده چوبی داره. بدنه‌ی میز خیلی ضخیم نیست. این میز نسبت به سبک سلطنتی قیمت ارزان‌تری داره.

میز جلو مبلی کلاسیک جدید

جلو مبلی کلاسیک به دکوراسیون خونه جلوه‌ی رسمی میده. پس اگه از وسایل دکوری لوکس خوشمون میاد، استفاده‌ی از میز جلو مبلی کلاسیک پیشنهاد می‌شه. ما می‌تونیم این میز رو با مبلمان کلاسیک به خوبی ست کنیم. در ادامه تصویر چند میز جلومبلی ساخت ترکیه رو می‌بینیم.

میز جلو مبلی کلاسیک شیک

🔵 میز جلو مبل شیک کلاسیک

 

عکس میز جلو مبلی کلاسیک ایتالیایی

🔴 جلو مبلی کلاسیک ایتالیایی

 

تصویر میز جلو مبلی کلاسیک ساده

🔵 میز جلو مبلی ساده کلاسیک

 

عکس میز جلو مبلی کلاسیک آینه ای

🔴 میز کلاسیک آینه‌ای

 

میز جلو مبلی کلاسیک مینیمال

🔵 جلو مبلی کلاسیک مینیمال

تصویر میز جلو مبلی مدرن

میز‌های مدرن امروزی ظریف کاری‌‌ کمتری دارند. ظاهری ساده و خطوط منظم از ویژگی‌های اصلی این سبک میز است. این میز‌ها بیشتر برای خونه‌های آپارتمانی مناسب هستند. میز مدرن با بیشتر سبک دکوراسیون‌ها سازگاره.

عکس میز جلو مبلی مدرن سفید طلایی

تزیین میز جلو مبلی هم باعث می‌شه تا میزمون جذاب‌تر به نظر برسه. برای مثال می‌تونیم لوازم دکوری مثل مجسمه، شمع یا گلدان رو روی میز جلو مبلی قرار بدیم. می‌تونیم از کتاب، مجلات و کمیک بوک‌های جذاب استفاده کنیم. در ادامه تصاویر جذاب و جدید میز سبک مدرن رو ببینیم.

میز جلو مبل مدرن و لوکس

🔴 میز جلو مبلی مدرن و لوکس سفید با پایه طلایی

 

تصاویر میز جلو مبلی مدرن و مینیمال

🔵 تصویر میز جدید جلو مبلی مدرن چوبی

 

میز جلو مبل مدرن جدید و شیک

🔴 عکس ست میز جلو مبلی و میز تلویزیون مدرن جدید

 

تصویر میز جلو مبلی مدرن طوسی رنگ

🔵 میز جلوی مبل مدرن طوسی رنگ

 

میز جلوی مبل لوکس و مدرن

🔴 میز جلو مبل لوکس و مدرن

عکس میز جلو مبلی سلطنتی

در این سبک، از هنر منبت کاری بر روی چوب استفاده میشه. نقوش روی میز برجستگی‌ها و در هم پیچیدگی‌های زیادی داره. که معمولا درشت و پر رنگ هستند. این میز در تناژهای طلایی، قهوه‌ای، فندقی، نقره‌ای یا مشکی تولید میشه. معمولاً از چوب‌های گران قیمت برای ساخت میز سلطنتی استفاده میشه. نقوش روی میز جلومبلی سلطنتی با مبلمان آن هماهنگ است.

میز جلومبل سلطنتی طلایی و کرم

منبت کاری با دو روش کار با دست و دستگاه لیزری انجام میشه. محصول CNC معمولا قیمت پایین‌تری نسبت به نمونه دست داره. امروزه کمتر میزی  با دست منبت کاری شده باشه. اکثر تولیدکننده‌‌ها از دستگاه CNC برای این کار استفاده می‌کنند. به همین دلیل، هنر دست استاد منبت کار، کمیاب تر و گرون‌تر است. در ادامه تصاویر جدیدترین مدل‌های میز سلطنتی رو می‌بینیم.

میز جلوی مبلی سلطنتی لوکس

🔵 میز جلو مبلی سلطنتی لوکس هشت ضلعی

 

عکس میز جلو مبلی لاکچری جدید

🔴 جلو مبلی سلطنتی لاکچری

 

میز جلو مبلی سلطنتی طلایی

🔵 میز جلو مبلی طلایی سلطنتی

 

تصویر میز جلو مبلی اشرافی ساده قهوه ای

🔴 تصویر میز جلو مبل اشرافی ساده

 

میز جلو مبلی استیل قهوه ای طلایی

🔵 میز جلو مبلی استیل طلایی و قهوه ای

تصویر جلو مبلی شیشه‌ای

میز جلو مبلی شیشه‌ای تلفیقی از چوب، فلز، شیشه است. این میز با سبک مدرن شباهت زیادی داره. این میزها معمولا از چند متریال ساخته شده. ترکیبی از چوب، شیشه با پایه‌های فلزی نقره ای، طلایی یا مشکی. میز جلومبل شیشه‌ای در انواع طرح‌ها موجود است. دایره‌ای، بیضی تا مستطیل و مربع. در ادامه تصاویر تعدادی از جدیدترین مدل‌های میز شیشه ای آورده شده.

میز جلو مبلی شیشه ای گرد شیک

🔴 میز جلو مبلی گرد شیشه ای جدید

 

میز جلو مبلی شیشه ای ساده

🔵 عکس جلو مبلی شیشه ای ساده شیک

 

میز جلو مبلی شیشه ای مدرن

🔴 میز جلو مبلی شیشه‌ای مدرن

 

میز جلو مبلی شیشه ای ساده

🔵 تصویر میز جلو مبلی شیشه ای نقره ای ساده

 

تصویر میز جلو مبلی شیشه ای شیک

🔴 میز جلو مبل شیشه ای طلایی شیک

 

میز جلو مبلی شیشه ای با نور مخفی

🔵 عکس میز جلو مبلی شیشه‌ای با نور مخفی

عکس میز جلو مبل روستیک

این گزینه مخصوص افرادی علاقه‌مند به سبک چوبی اصیل است. استفاده از میز جلو مبلی تنه درخت یا روستیک، ظاهر لوکس چوبی به‌وجود میاره. ظاهر این میز در مقایسه با سبک سنتی، بسیار لوکس‌تر است.

میز جلو مبلی روستیک شیک

این سبک برگرفته از زیبایی‌های طبیعت است. در ساخت میز از متریال‌های طبیعی دست نخورده مانند انواع برش‌های تنه چوب استفاده میشه. کنده یا تنه درخت، الوار چوب طبیعی، سنگ و… رو به زیباترین شکل ممکن در این سبک میز‌ها می‌بینیم. در ادامه تصاویر مدل‌های شیک جدید این سبک رو می‌بینیم.

میز جلو مبلی روستیک چوبی فلزی

🔴 عکس میز جلو مبلی روستیک چوبی فلزی ساده

 

میز جلو مبلی روستیک با تنه درخت

🔵 میز جلو مبلی با طرح بدنه درخت

 

میز جلو مبلی رزین از نمای نزدیک

🔴 میز جلو مبلی رزین از نمای نزدیک

 

تصویر میز جلومبلی روستیک چوبی ساده

🔵 تصویر میز جلو مبلی روستیک چوبی ساده شیک

 

میز جلو مبلی روستیک رزین

🔴 عکس میز جلو مبلی رزین روستیک

تصویر میز جلو مبلی تنه درخت

در دنیای مدرن، علی‌رغم پیشرفت تکنولوژی و خلق طراحی‌های یونیک در صنایع مبلمان، بسیاری همچنان به دنبال زیبایی‌های طبیعی هستند. میز جلو مبلی تنه درخت، محصولی از ادغام هنر دستی با زیبایی‌های طبیعت است. در طراحی این نوع میز از چوب درختان مختلفی مانند بلوط، صنوبر، کاج و… استفاده می‌شود.

عکس میز جلو مبلی تنه درخت

هر میز جلو مبلی ساخته شد از درخت، ظاهر منحصر به فردی دارد. بافت، رنگ، و حتی شکل آن به خودی خود متفاوت است. این میزها، که در انواع مختلف سبک‌ها و اندازه‌ها موجود هستند. همچنین به راحتی با سایر عناصر طراحی داخلی هماهنگِ و فضایی منحصر دلنشین ایجاد می‌کنند.

تصویر میز جلو مبلی تنه درخت

تصاویر میز جلومبلی چستر

میز جلو مبلی چستر، بخش کامل‌کننده مبلمان چستر است. این میز می‌تونه به فضای خونه جلوه‌ای جذاب بده. این میزها معمولاً از چوب باکیفیت ساخته می‌شوند. دارای رویه چرم یا پارچه‌ای هستند. ویژگی اصلی میز چستر استفاده از لمسه زیاد در نمای میز است. میز چستر در دو سبک کلاسیک تمام چوبی – پارچه‌ای تولید میشه. در ادامه تعدادی از جدیدترین تصاویر سبک چستر در انواع رنگ‌های مختلف رو می‌بینیم.

میز جلو مبلی چستر کلاسیک

🔵 میز جلو مبلی چستر چوبی کلاسیک

 

عکس میز جلو مبلی چستر لمسه دست طوسی

🔴 عکس میز جلو مبلی چسترفیلد لمسه دست

 

میز جلو مبل چستر قهوه ای چرمی

🔵 تصویر میز جلو مبلی چرم چستر

 

تصاویر میز جلو مبلی چستر چوبی ساده

🔴 میز جلو مبل چستر چوبی

 

میز جلو مبلی چسترفیلد جدید

🔵 عکس جدید جلو مبلی چستر 

 

میز جلو مبلی چسترفیلد سفید مکعبی

🔴 میز جلو مبلی چستر مکعبی سفید

مدل میز جلو مبلی ترکیه‌ای

موقع انتخاب میز جلومبلی، مدل و سبک‌های زیادی با اسم کشور‌ها و برند‌های خارجی طراحی و تولید شده. یکی از گزینه‌های که در طراحی خاص و مدرن میز جلو مبلی محبوبه، کشور ترکیه هست.

عکس میز جلو مبلی کلاسیک ترک

میز‌های جلو مبلی ساخت کشور ترکیه از کیفیت و قیمت بالایی برخوردار است. در تولید میز جلو‌ مبلی‌های ترک، طراحی سنتی کم‌تر انجام میشه و بیشتر روی طرح‌های هندسی و متنوع محبوبیت داره. برای همین بیشتر میز جلو مبلی‌های ترک ظاهر مدرن دارن و با بیشتر دکوراسیون‌ها سازگار هستند.

تصویر میز جلو مبلی سفید طلایی

بیشتر مدل میز‌های جلو مبلی ترکیه‌ای از جنس ام دی اف هستند. در تولید میز کافی ترک از متریال با کیفیت استفاده میشه. از این رو با خرید میز جلو مبلی ترکیه‌ای می‌تونیم مطمئن باشیم که محصولی با کیفیت داریم.

تصویر میز جلو مبلی ترکیه‌ای

مدل میز جلو مبلی دایره‌ای

میز کافی دایره‌ای یا گرد نوعی مدل میز جلو مبلی است. این میزها با متریال‌های مختلفی از جمله چوب، فلز، شیشه و ام‌دی‌اف تولید میشه. میزهای دایره‌ای به دلیل نداشتن گوشه‌های تیز، فضای کمتری را اشغال می‌کنند و در فضاهای کوچکتر نیز به خوبی جای می‌گیرند.

میز جلو مبلی دایره‌ای

نبود گوشه‌های تیز در میزهای دایره‌ای، از نظر ایمنی برای خانواده‌های دارای کودکان کوچک اهمیت زیادی داره. میزهای دایره‌ای غالباً ظاهری زیبا و مدرن دارند و می‌توانند به عنوان میزی جذاب در دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار گیرند.

میز جلو مبلی گرد چوبی

عکس میز کافی مربعی شکل

یکی از انواع میزهای جلو مبلی که شکل آن به صورت مربع می‌باشد. این نوع میزها عموماً در مرکز اتاق‌های نشیمن قرار می‌گیرند. و برای قرار دادن نوشیدنی‌ها، کتاب‌ها، گلدان و یا سایر وسایل کوچک استفاده می‌شوند. میزهای مربع به دلیل طراحی متقارن، به راحتی در کنار مبلمان و دیگر تزئینات اتاق قرار می‌گیرند.

تصویر میز جلو مبلی مربعی

میزهای مربع به خوبی در گوشه‌ها جای می‌گیرند. این امر در اتاق‌های کوچک‌تر بسیار کاربردی است. این میزها با انواع مختلف متریال از جمله چوب، متال، شیشه و ام‌دی‌اف تولید می‌شود.

عکس میز جلو مبلی مربعی شکل

خلاصه‌ای از آنچه درباره‌ی تصاویر میز جلو مبلی گفتیم

میز جلو مبلی از لوازم‌ مهم در دکوراسیون است. به دلیل این تنوع بالا در این محصول، انتخاب میز کار سختی میشه. در این مطلب ما به جدیدترین مدل‌های میز جلو مبلی اشاره کردیم.

مهمترین سبک‌های جلو مبلی شامل کلاسیک، سلطنتی، مدرن، روستیک و چستر است. سبک کلاسیک دارای منبت‌کاری کم هستند. میز‌های مدرن به صورت مینیمال طراحی می‌شوند. این میزها از طرح‌های هندسی الگو می‌گیرند. میزهای سلطنتی عمدتا دارای منبت روی چوب هستند.

 

در ادامه با تعدادی از انواع میز جلومبلی تولید مبل رویال آشنا بشیم. برای دیدن تصاویر بیشتر هر محصول بر روی تصویر کلیک کنید.

این مقاله در فروردین ماه 1403 بروزرسانی شده و منتظر آپدیت بعدی در طی ماه های آینده باشید. 

3.3 8 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات