متوسط هزینه تعمیر مبل راحتی چقدر است؟

,
هزینه تعمیر مبل راحتی

شاید تا به الان برای شما پیش اومده باشه که قصد خرید مبلی جدید و یا عوض کردن فضای منزل باشید. اما در ته دل مبلی که دارید رو دوست داشته باشید. در این مواقع می‌توانید به سراغ تعمیرات مبل بروید. انجام تعمیرات مبل در سرتاسر کشور توسط تولید کننده و متخصصان زیادی انجام می‌شود. اما بحثی ک در ادامه بهش می‌پردازیم، هزینه تعمیر مبل راحتی است.

در ادامه این مطلب به طور مفصل راجب انواع تعمیرات مبل و موارد آن صحبت خواهیم کرد. سپس چند عامل تاثیر گذار در رابطه با هزینه تعمیر مبل راحتی و اجزای اون خواهیم گفت. اگر قصد دارید متوجه تفاوت بین تعمیر مبل راحتی و خرید مبلمان جدید شوید و از این مسئله بیشترین سود رو ببرید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.💕

تعمیرات مبل به صرفه تر است یا خرید مبلمان جدید؟

تعمیر مبل به صرفه است یا خرید مبل نو؟ خب جواب این سوال بستگی به سلیقه و همزمان بودجه شما دارد. اگر مبل ما به طور کامل خراب شده باشه و هزینه تعمیر زیادی رو به ما تحمیل کنه. پس خرید مبلمان بهتر است. اما در شرایط دیگر این موضوع متفاوت است. مبلی که در حال حاضر در خونه‌ی شما است، یکبار خریده شده و با دیگر اجزای دکوراسیون همخوانی داره. این مبل به دلیل آزمون خطا شدن با منزل شما در هارمونی است.

مبل تعمیری طوسی چستر

اگر مسئله رنگ پارچه‌ی تکراری و یا یک آسیب جزئی است، تعمیر مبل به صرفه تر است. در تعمیر مبل ریسک کمتری رو نسبت به خرید مبل انجام میدیم. پس از تعمیر، مبل به همان شکل اول خود باز می‌گردد. هزینه‌ی کمتر نیز یک دلیل دیگه است تا تعمیرات مبل رو به صرفه تر بدونیم. در تصویر پایین قبل و بعد تعمیر یک مبل، توسط مجموعه‌ی رویال مبل رو می‌بینید.

عوامل اثرگذار بر قیمت تعمیر مبل

به طور کلی عوامل تاثیر گذار زیادی روی قیمت هستند که می‌تونیم اون‌ها رو نام ببریم. در ادامه چند عامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیر مبل آورده‌ایم. شما می‌توانید با توجه این فاکتور‌ها مبل خود را بررسی و ارزش تعمیر اون رو حساب کنید. توجه کنید که بعضی از این موارد زمانی ثابت می‌شود که مبل به کارخونه ارسال شود و سپس بررسی شود.

  • تعداد و نوع مبلمان
  • ابعاد مبلمان
  • متراژ و جنس پارچه مورد نیاز
  • وضعیت فعلی فوم و اسفنج
  • وضعیت فعلی کلاف چوبی
  • هزینه رنگ کاری چوب
  • میزان سختی کار (خیاطی، رویه کوبی)
  • هزینه ایاب و ذهاب

مبل زرد راحتی

هزینه تعمیر مبل راحتی

به طور کل نمی‌توان هزینه‌ای برای همه‌ی مبل‌ها در نظر گرفت. هر مدل مبلی میزان پارچه‌ و متریال متفاوتی نیاز دارد. بنابراین می‌توان گفت که قیمت برای هر مدل متفاوت است. علاوه بر این میزان آسیب دیدگی و عیب و اشکال هر مبل با یکدیگر متفاوت است. اما به طور کلی تعمیر مبل از ۱۰ تا ۶۰ میلیون هزینه بر است. برای تعمیر فرورفتگی مبل در خانه و سایر تعمیرات دیگر در منزل، نیاز به دقت بالایی است.

تعمیرات مبل

قیمت متریال مورد نیاز اکثرا بنا بر انتخاب مشتری مشخص میشه. دقت کنید که کیفیت متریال مبلمان نو در فروشگاه‌ها بر اساس انتخاب تولید کننده صورت میگیرد. این موضوع بخاطر بحث رقابت در کیفیت و قیمت به وجود می‌آید. در این نوع خرید خریدار ملزم است که انتخاب تولیدکننده در مواد اولیه رو بپذیرد. ولی در تعمیرات انتخاب کیفیت مواد اولیه و سطح آن با توجه به بودجه‌ی برنامه ریزی شده توسط خریدار انجام میشود و مدیریت این موضوع به عهده‌ی ایشان است.

تعمیر پارچه مبل راحتی

تعیین هزینه تعمیر مبلمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان قیمت مشخصی رو انتخاب کرد. هزینه‌ی تعمیر یک مبل راحتی به تعداد و ابعاد مبل، متراژ و جنس پارچه مبلی، وضعیت فوم و اسفنج، میزان سختی کار و… بستگی دارد. در ادامه هزینه‌ی چند مبلمان در بازه‌ی قیمتی کم، متوسط و زیاد معرفی کرده‌ایم. 

نرخ هزینه تعمیر (تعویض پارچه و اجرت رویه کوبی، تغییر رنگ، فوم اسفنج) : ۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

 

🔰 هزینه تعمیر (تعویض پارچه و اجرت رویه کوبی، تغییر رنگ، فوم اسفنج) : ۲۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان

 

قیمت تعمیر (تعویض پارچه و اجرت رویه کوبی، تغییر رنگ، فوم اسفنج) : ۳۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

انواع روش های تعمیر مبل راحتی

به طور کلی دو نوع تعمیر در حوزه‌ی مبلمان وجود داره. اولی تعمیر در منزل و دومی تعمیر در کارگاه است. در ادامه بیشتر راجب شرایط هرکدام صحبت خواهیم کرد.

مبل راحتی طوسی

تعمیر در منزل

در این نوع تعمیر مبل اشکال و نقص کوچکی داره. بنابراین می‌توان اون رو در خانه تعمیر کرد. در این نوع تعمیر مبل تعمیر کار با ابزار مورد نیاز به منزل خریدار مراجعه و مبل ایشان رو بررسی سپس تعمیر میکنه. این روش وقت کمتری رو از مشتری و تعمیرکار می‌گیره. اما به همان اندازه هزینه بر است. برای رفع ایرادات مبل در خانه، پیشنهاد می‌کنیم مطلب «آموزش تعمیر مبل در منزل» رو مطالعه کنید.

هزینه رنگ‌کاری چوب مبل

تعمیر در کارگاه

در این روش ابتدا اطلاعات تماس توسط مشتری برای شرکت ارسال میشه. سپس کارشناسان با شما تماس می‌گیرند تا تصاویر مبل رو برای آن‌ها ارسال کنید. تصاویر توسط استادکاران در کارخانه کارشناسی میشه. سپس متراژ پارچه مورد نیاز و هزینه‌های تعمیرات مبل به شما اطلاع داده میشه. و بعد در صورت تایید، فاکتور صادر شده و مبل توسط باربری به کارخونه ارسال میشه. برای اطلاعات بیشتر راجب این موضوع، شرایط تعمیرات مبل رو مطالعه کنید.

تعمیر مبلمان در کارخونه

خلاصه آنچه درباره متوسط هزینه تعمیر مبل راحتی گفتیم 

به طور کلی تعمیرات مبل به صرفه از خرید مبل است. چرا که با هزینه‌‌ی کمتر می‌تونیم همان مبل قبلی رو به شکل بهتری بازسازی کنیم. در این روش نیز ریسک کمتری رو نسبت به تغییر کلی دکوراسیون تحمیل می‌شویم. 

 

خدمات تعمیرات مبل توسط واحد تولید شرکت رویال مبل انجام میشه. در صورتی که قصد تعویض روکش مبل و تعمیر مبلمان دارید، می‌تونید بصورت کاملا رایگان از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید و از هزینه تعمیر مبلتان مطلع شوید. 

 

این مقاله در دی ۱۴۰۲ بروزرسانی شده و منتظر آپدیت بعدی در طی ماه‌های آینده باشید. 

3.6 9 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات