میز تلویزیون طلایی | انتخابی لوکس و مجلل برای هر دکوراسیون

تلویزیون یا (TV) در چند دهه اخیر تبدیل به یکی از پر مصرف‌ترین لوازم الکترونیکی در خانه‌ها شده. میز تلویزیون عنصری تاثیر گذار در جذابیت دکوراسیون است. قابلیت ست شدن میز تلویزیون با مبلمان و میز ناهارخوری، باعث شده تا هارمونی در همه جای اتاق پذیرایی دیده بشه و دکوراسیونی بسیار لوکس و خوشایند ایجاد کنه. میز تلویزیون طلایی یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها در این چند سال اخیر است. 

اما چرا میز TV طلایی رنگ انتخاب کنیم؟ آیا فرق خاصی با بقیه میز تی وی ها داره؟ در ادامه این مقاله توضیح میدیم که چرا رنگ طلایی تاثیر بسیاری در زیبایی دکوراسیون داره و سپس تصاویر مختلفی از جدیدترین مدل‌‌های میز تلویزیون طلایی رو با هم میبینیم.

میز تی وی طلایی با چی ست میشه؟

رنگ طلایی به عنوان مکمل و یا حتی تک رنگ در اکثر میزهای تلویزیون استفاده میشه. این رنگ نشانه قدرت، ثروت و اعتباره که فضای خونه رو چشم‌گیر میکنه و جلوه‌ی تازه‌ای به دکوراسیون میده. طلایی رنگیه که به این زودی‌ها ازش خسته نمی‌شیم و تا مدت زیادی خاص و جذاب باقی میمونه. مشکی و سفید از بهترین مکمل‌های این رنگه. از اونجایی که تلویزیون مشکی رنگه، در کنار این میز ترکیبی زیبا و چشمگیر ایجاد میکنه.

میز تلویزیون مشکی و طلایی مدرن

داشتن یک میز TV طلایی در کنار میز ناهارخوری و مبل طلایی دکوراسیونی دارای هارمونی و زیبا ایجاد میکنه. دقت داشته باشید که میز تلویزیون با استند فرق داره. میز تلویزیون بزرگ‌تر و کاربردی‌تره. از این میز نه تنها برای گذاشتن تلویزیون بلکه میتوان برای گذاشتن اکثر لوازم دکوری استفاده کرد.

میز TV طلایی سفید

مهم ترین چیز توی ست کردن میز تلویزیون، سبک و رنگ میز است. اگر میز ما مدرن باشه، توانایی ست شدن با یک دکوراسیون کلاسیک و یا استیل رو نداره. بنابراین باید به مدل و سبکی که مبل رو باهاش ست می‌کنیم، دقت کنیم. فاکتور دومی که باید به اون توجه کنیم رنگ مکمل میز است. برای مثال یک میز تی وی طلایی سفید به راحتی در یک دکوراسیونی که رنگ اصلی آن سفیده، جای میگیره.

ست میز تلویزیون با مبل . جلو مبلی

برای خرید میز تلویزیونی جذاب و متناسب با دکوراسیون، لازمه تا نکاتی رو قبل از خرید بدونیم. در همین راستا پیشنهاد می‌کنیم که مطلب «راهنمای خرید میز تلویزیون» رو مطالعه کنید. در این مطلب به انواع سبک میز تلویزیون اشاره شده و بهترین مراکز خرید میز تی وی مثل بازار مبل یافت آباد و… رو معرفی کرده‌ایم.

میز تلویزیون طلایی استیل

مدل میز TV استیل پایه طلایی

مدل میز تلویزیون استیل پایه فلزی تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سبک‌‌های میز تلویزیون شده. استفاده درست از این سبک در دکوراسیون‌های مدرن، فضای خونه رو زیبا و جذاب نشون میده. این میز تلویزیون به دلیل داشتن پایه ‌های طلایی اکثرا مناسب با دکوراسیون‌هایی است که رنگ طلایی در اون استفاده شده.

میز تلویزیون آبی و طلایی پایه استیل

اما دقت داشته باشید که این موضوع دلیل بر ست نشدن اون با بقیه رنگ‌ها نمیشه. طلایی رو تقریبا با هر رنگ خنثی و سردی میشه ست کرد و همین دلیل باعث محبوبیت اون شده.

میز تلویزیون پایه طلایی

⭕ میز TV آبی نفتی با پایه‌های استیل طلایی

 

میز تی وی طلایی استیل

📌 عکس میز TV شیشه ای با پایه‌های طلایی

میز تلویزیون طوسی طلایی

این ترکیب رنگ یکی دیگه از پرطرفدار‌ترین ترکیب رنگ‌های میز تلویزیون در ایران است. رنگ طلایی در کنار طوسی ترکیبی زیبا و چشمگیر ایجاد میکنه که با هر منزلی سازگاره. این میز در اکثر دکوراسیون‌های مدرن و حتی کلاسیک و سلطنتی هم یافت میشه. همانطور که می‌دونید طوسی یکی از پر فروش ترین رنگ های مبلمان و محصولات چوبی در سال‌های اخیر است.

میز تلویزیون طوسی طلایی جدید

ترکیب رنگ طوسی با طلایی باعث میشه تا بتونیم اون رو با انواع مبلمان پایه طلایی و یا دیگر محصولات دکوراسیون‌های طوسی رنگ مانند میز جلو مبلی، آینه کنسول و… ست کنیم. رنگ طلایی بیشتر در پایه‌های این میز بکار میره. اکثر قسمت‌های طلایی این میز از فلز آبکاری شده ساخته میشه. این بخش‌ها ضد زنگ هستند و رنگ طلایی آن‌ها تا مدت زیادی باقی می‌مونه.

میز تیوی طوسی و طلایی

⭕ میز TV طوسی طلایی مدل میله‌ای

 

میز تیوی طوسی طلایی ترک

📌 میز تلویزیون ترک طوسی روشن با پایه طلایی

میز تلویزیون مشکی طلایی

اکثر متخصصان دکوراسیون، ترکیب میز TV مشکی و طلایی با دکوراسیونی که رنگ‌های تیره به خصوص طوسی و خاکستری در اون استفاده شده رو به شدت به ما پیشنهاد می‌کنند. چرا که این رنگ‌ها به دلیل تیره بودن باعث میشه تا ما رنگ طلایی رو برجسته و درخشنده تر ببینیم. در ادامه تصاویری از دکوراسیونی جذاب با میز تی وی طلایی و مشکی رو میبینیم.

میز تلویزیون مشکی طلایی مدل میله ای

⭕ تصویری از میز تلوزیون مشکی و طلایی مدل میله ای

 

میز تلویزیون طلایی مشکی

📌 میز تلویزیون ترکیه ای مشکی و طلایی 

 

میز تلویزیون پایه طلایی و مشکی

⭕ عکس میز تی وی مشکی طلایی پایه فلزی

مدل میز تلویزیون سلطنتی طلایی

خب برسیم به بحث جذاب میز تلویزیون سلطنتی. این سبک بعد از سال‌های زیاد هنوز در ایران طرفدار داره و در اکثر دکوراسیون‌ها دیده میشه. دلیل محبوبیت اون بیشتر به خاطر دکوراسیون اشرافی و چشمگیری است که به وجود میاره. میز تلویزیون لاکچری طلایی با منبت کاری‌هایی که روی اون داره، فضای اتاق پذیرایی رو لوکس و زیبا میکنه.

میز تلویزیون سلطنتی طلایی

اما باید دقت کنیم استفاده بیش از حد از رنگ طلایی و نیز انتخاب میز تلوزیونی که بیش از حد منبت کاری شده، فضای خونه ما رو شلوغ و بدون هارمونی نشون میده. در ادامه عکس میز تلویزیون سلطنتی رو با منبت‌های ظریف و جذاب می‌بینیم.

میز تلویزیون سلطنتی طلایی

📌 عکس میز تی وی سلطنتی طلایی

 

⭕ میز تلویزیون سفید طلایی سلطنتی

میز تی وی سفید طلایی

رنگ سفید نیز مانند مشکی، یکی از بهترین ترکیب رنگی‌های طلایی است. این رنگ خنثی در کنار طلایی فضای خونه رو روشن‌تر و درخشنده‌تر میکنه. چون سفید باعث میشه تا نور منعکس بشه و به همه جای اتاق برسه. میز تلویزیون سفید و طلایی تقریبا با هر دکوراسیونی که رنگ‌های روشن مانند سفید رو دارند ست میشه. سفید، کرم و قهوه ای از بهترین رنگ‌های مکمل برای این میز تلویزیون هستند.

میز تلویزیون سفید طلایی

📌میز تلوزیون سفید و طلایی

 

میز تلویزیون سفید طلایی جدید

⭕ عکس میز تلویزیون طرح سنگ سفید طلایی

 

میز تلویزوین طلایی و سفید لاکچری

📌 میز تی وی سفید و طلایی مدرن

 خلاصه آنچه درباره میز تلویزیون طلایی گفتیم

رنگ طلایی به عنوان مکمل و یا حتی تک رنگ در اکثر دکوراسیون‌ها استفاده میشه. این رنگ نشانه قدرت، ثروت و اعتباره که فضای خونه رو مجلل میکنه و جلوه‌ای تازه به دکوراسیون میده. طلایی رنگیه که به این زودی‌ها ازش خسته نمی‌شیم و تا مدت زیادی جذابیت خودشو حفظ میکنه.

یک میز تی وی طلایی در کنار میز ناهارخوری و مبل طلایی، دکوراسیونی دارای هارمونی زیبا ایجاد میکنه. سفید و مشکی دو ترکیب زیبا برای میز تلویزیون طلایی هستند. در کل هر رنگ خنثی و یا گرمی رو میشه با طلایی ست کرد. 

در ادامه با تعدادی از انواع میز تلویزیون‌ تولید مجموعه رویال مبل آشنا میشیم. برای دیدن تصاویر بیشتر هر محصول و دسترسی به اطلاعات فنی کالا بر روی تصویر هر محصول کلیک کنید.

این مقاله در بهمن ماه 1402 بروزرسانی شده و منتظر آپدیت بعدی در طی ماه‌های آینده باشید. 

3.6 5 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات