جلو مبلی پارچه‌ای، انتخابی هوشمندانه برای خانه‌های مدرن

جلومبلی یا میز قهوه خوری یکی از اصلی ترین اجزای یک دکوراسیون کامل است. با استفاده درست از این میز می‌توان ست مبل، ناهارخوری و آینه کنسول را کامل کرد. این میز در انواع مدل‌ها و سبک‌ها وجود دارد. میز جلو مبلی پارچه‌ای یکی از این چندین سبک پرطرفدار است. اصالت این میز‌ها به عثمانی‌ها برمیگرده و بعضی‌ها اون رو به عنوان آتومن (ottoman) هم می‌شناسند.

از این میز در اکثر دکوراسیون‌ها استفاده می‌شود و محدودیت خاصی برای استفاده ازش وجود نداره. اما با این حال نکاتی در رابطه با بهتر ست شدن اون با مبلمان و دیگر اجزا وجود دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا انواع این مبل رو با هم ببینیم. سپس جدیدترین سبک‌های این جلو مبلی روپیدا کنیم.

جلو مبلی پارچه‌ای (پاف) مناسب چه دکوراسیونی است؟

جلو مبلی پارچه‌ای و یا پاف یکی از انواع جلومبلی است که رویه آن از پارچه ساخته شده است. این رویه معمولا با پارچه مبلمان ست می‌شود. جلو مبلی به دلیل ظاهری ساده و مدرن، به راحتی با سبک‌های دکوراسیون مختلف هماهنگ می‌شود. بهترین ایده برای استفاده از این جلومبلی، ست کردن اون با پارچه‌ی کوسن‌ها و یا خود مبلمان است.

مبل پارچه‌ای ست شده با کوسن مبل

جلو مبلی پارچه‌ای برای دکوراسیون‌های مدرن بسیار مناسب است. این نوع جلو مبلی با ظاهری مینیمال و بدون تزئینات اضافی، فضایی ساده و صمیمی در منزل ایجاد می‌کند. همچنین، پاف‌ها به عنوان یک صندلی اضافی یا محلی مناسب برای قرار دادن پا و استراحت هستند.

میز جلو مبلی شیک پارچه‌ای

جلو مبلی‌های پارچه در انواع مدل‌های گرد، مربعی و مستطیلی وجود داره. میز‌های گرد ظاهری ساده و مدرن دارند و برای فضاهای کوچک مناسب هستند. جلو مبلی‌های مربعی از تعادل بیشتری نسبت به جلو مبلی‌های گرد برخوردار هستند و برای فضاهای بزرگ مناسب هستند.

میز جلو مبلی عثمانی

میز جلو مبلی‌های مستطیلی نیز یکی از رایج‌ترین مدل‌های جلو مبلی است و برای هر فضایی مناسب است. جلو مبلی پارچه‌ای یک انتخاب عالی برای دکوراسیون مدرن است. به طور کلی این نوع جلو مبلی با ظاهری ساده و مینیمال، فضایی شیک و مدرن در منزل شما ایجاد می‌کند.

جلو مبلی مستطیلی روکش شده

ست جلو مبلی پارچه‌ای با عسلی

ست جلو مبلی پارچه‌ای با عسلی، یک انتخاب عالی برای دکوراسیون مدرن است. این ست با ظاهری مینیمال و بدون تزئینات اضافی، فضایی ساده و شیک در دکوراسیون ایجاد می‌کند. ست بودن این دو اجزا به دو چند عامل بستگی دارد. مورد اول پارچه‌ای بودن میز عسلی است. در این مدل‌ها جلومبلی به همراه عسلی جفت پارچه‌ای هستند.

میز جلومبلی پاف سفید پارچه‌ای مدرن

⭕ ست میز جلو مبلی پارچه‌ای سفید با مبلمان

 

پاف عسلی پارچه‌ای

میز عسلی پاف سفید

 

در بعضی از دیگر مدل‌ها، پایه جلو مبلی و عسلی با هم ست بوده، ولی عسلی‌ها پارچه‌ای نیستند. پس ست بودن لزومی بر پارچه‌ای بودن جفت نیست. فراموش نکنید که جلو مبلی و عسلی پارچه‌ای معایبی مثل زود کثیف شدن هم دارند. بنابراین خورد و خوراک و شلوغ کردن میز، امکان کثیف شدنش رو مهیا میکنه.

گل میز پارچه‌ای مدل گل گلی

جدیدترین مدل‌های میز جلومبلی پارچه‌ای

در این قسمت قصد داریم تا جدیدترین مدل‌های این میز جلومبلی رو به شما نشون بدیم. این مدل‌ها شامل پرطرفدارترین‌ها هستند و در اکثر دکوراسیون‌ها دیده می‌شوند.

جلومبلی پارچه ای ترک

جلومبلی پاف چستر

میز جلو مبلی چستر پارچه‌ای یکی از بهترین گزینه‌ها برای ست کردن با مبل چستر است. چرا که می‌توان روی طرح پارچه لمسه‌هایی ایجاد کرد که با مبلمان ست شوند. رنگ این میز‌ها می‌تواند با کوسن‌ها و یا خود پارچه مبل در ارتباط باشد. در ادامه چند تصویر از مدل‌های مختلف این سبک رو می‌بینید.

میز جلو مبلی پارچه‌ای چستر

⭕ ست مبل و میز جلو مبلی چرم مدل چستر

 

گل میز پارچه‌ای چستر

⭕ میز جلو مبلی چستر آبی پارچه‌ای

جلو مبلی پارچه‌ای بدون پایه

در این سبک جلومبلی پارچه پایه ندارد و مثل یک مکعب و یا استوانه روی زمین قرار می‌گیرد. این نوع جلومبلی برای هر نوع دکوراسیونی مناسب است. اما با این حال در دکوراسیون‌های مدرن بیشتر می‌درخشد. این مدل جلومبلی اکثرا مقابل یک مبل ال قرار می‌گیره.

جلو مبلی طوسی پارچه‌ای

⭕ میز جلومبلی پاف ست شده با پارچه مبل ال

 

جلو مبلی پارچه‌ای بدون پایه

⭕ پاف پارچه‌ای طرح دار

جلو مبلی پاف مکانیزم دار

پاف‌های مکانیزم دار نیز یکی دیگه از کارآمدترین مدل‌های این جلومبلی هستند. درون این میزها فضایی خالی برای گذاشتن وسایل مختلف وجود داره. بنابراین این میزهای صندوق دار نیز می‌تونند گزینه‌ای مناسب و کارآمد برای انواع دکوراسیون باشند.

جلومبلی پاف صندوق دار پارچه‌ای

پاف پارچه‌ای صندوق دار

 

پاف جلو مبلی چرم صندوق دار

میز جلومبلی چرم پارچه‌ای صندوق دار

میز جلومبلی پارچه‌ای کلاسیک

میز جلومبلی کلاسیک پارچه‌ای تفاوت زیادی با بقیه میز‌ها نداره. در بعضی از مواقع نیز منبت‌کاری هایی هم در پایه‌های چوب کار میشه. به طور کلی این نوع برای همه‌ی دکوراسیون‌های کلاسیک مناسب است.

ست میز جلومبلی پارچه‌ای با مبل کلاسیک

 

میز جلو مبلی کلاسیک شیک پارچه‌ای

میز پاف پارچه‌ای کلاسیک مدل طرح دار

 

خلاصه‌ای از آنچه که در مقاله‌ی میز جلومبلی پارچه‌ای گفتیم

جلو مبلی پارچه‌ای یکی از انواع جلو مبلی است که به دلیل ظاهر ساده و مدرن، به راحتی با سبک‌های دکوراسیون مختلف هماهنگ می‌شود. این جلو مبلی در انواع مدل‌های گرد، مربعی و مستطیلی وجود دارد و برای فضاهای کوچک و بزرگ مناسب است.

این جلو مبلی برای دکوراسیون‌های مدرن بسیار مناسب است. این نوع جلو مبلی با ظاهری مینیمال و بدون تزئینات اضافی، فضایی ساده و صمیمی در منزل ایجاد می‌کند. از پاف‌ها می‌توان به عنوان یک صندلی اضافی یا محلی برای قرار دادن وسایل تزئینی نیز استفاده کرد.

 

در ادامه با تعدادی از انواع میز جلو مبلی رویال مبل آشنا بشیم. برای دیدن تصاویر بیشتر هر محصول و دسترسی به اطلاعات فنی کالا بر روی تصویر هر محصول کلیک کنید.

این مقاله در دی ماه ۱۴۰۱ بروزرسانی شده. منتظر آپدیت بعدی در طی ماه های آینده باشید. 

5 1 رای
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات