راهنمای خرید از بازار مبل یافت آباد

معرفی بازار مبل یافت آباد

بازار مبل یافت آباد بزرگترین و با کیفیت ترین بازار مبل و صنایع چوبی در ایران می باشد که در منطقه یافت آباد تهران قرار گرفته است . این خیابان از خیابان امام زاده حسن آغاز می شود و تا چهار راه یافت آباد ادامه دارد و در این منطقه بزرگترین بازار ها و پاساژ های مبلمان و صنایع چوبی را می توانید مشاهده کنید. از ویژگی های بازار مبل یافت آباد این است که جز منطقه طرح ترافیک و طرح زوج و فرد نمی باشد و به راحتی شما می توانید با خودروی شخصی خود برای خرید به آن جا مراجعه نمایید .

نمایی از بازار مبل خلیج فارس در منطقه یافت آباد تهران

مسیر شماره ۱ بازار مبل یافت آباد

میدان آزادی . بزرگراه آیت اله سعیدی . چهارراه یافت آباد . یافت آباد شرقی . بازار مبل یافت آباد

مسیر شماره ۲ بازار مبل یافت آباد

میدان آزادی . بزرگراه آیت اله سعیدی . سه راه آذری( میدان شمشیری) . خیابان شهید قدرت پاکی . خیابان یافت آباد شرقی . بازار مبل یافت آباد

مسیر شماره ۳ بازار مبل یافت آباد

میدان قزوین . خیابان قزوین . دوراهی قپان . خیابان امین الملک (امامزاده حسن) . خیابان یافت آباد شرقی . بازار مبل یافت آباد

مسیر شماره ۴ بازار مبل یافت آباد

بزرگراه آزادگان . میدان جهاد . بزرگراه آیت اله سعیدی . چهارراه یافت آباد . خیابان یافت آباد شرقی .  بازار مبل یافت آباد

مسیر شماره ۵ بازار مبل یافت آباد

بزرگراه شهید نواب صفوی . میدان ۹ دی (حق شناس سابق) . به طرف میدان قزوین . خیابان قزوین . دوراهی قپان . خیابان امامزاده حسن( امین الملک) . خیابان یافت آباد شرقی . بازار مبل یافت آباد

مسیر شماره ۶ بازار مبل یافت آباد

میدان ابوذر (فلاح) . چهارراه سجاد . خیابان سجاد شمالی . خیابان شهید ولی عابدی . خیابان یافت آباد شرقی. بازار مبل یافت آباد

شما از طریق این شش مسیر به راحتی می توانید به این بازار مبل برسید اما اگر می خواهید از طریق مترو برای رفتن به بازار مبل یافت آباد اقدام نمایید بهترین و نزدیک ترین ایستگاه های متروی این بازار ایستگاه آزادی و ایستگاه قلعه مرغی می باشد.

نمایی از بازار مبل کاسپین در منطقه یافت آباد تهران

این محدوده شامل پاساژ ها و مغازه های مختلف فروش لوازم چوبی می باشد که اصلی ترین و بزرگ ترین مراکز این بازار مبل به سه قسمت تقسیم می شود که عبارت اند از :

  • بازار مبل ایران شماره ۱
  • بازار مبل ایران شماره ۲
  • بازار مبل ایران شماره ۳

نمایی از ساختمان بازار مبل ایران شماره ۳ در محله یافت آباد تهران

ویژگی های بازار مبل ایران شماره ۱

این مرکز خرید دارای پنج ورودی می باشد که با نام های سرای حافظ ، سرای فردوسی ، سرای مولوی ، سرای سعدی و سرای خیام نام گذاری شده اند و از چهار راه یافت آباد آغاز می شود و تقریبا تا خیابان محمدی ادامه می یابد و دارای کلیه امکانات رفاهی اعم از آسانسور ، پله برقی ، سرویس بهداشتی ، پارکینگ و … می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از بازار مبل شماره ۱ به وبسایت این مجموعه مراجعه نمایید.

http://www.bmiran.net/bmiran1/

ساختمان بازار مبل ایران شماره یک در محله یافت آباد تهران

ویژگی های بازار مبل ایران شماره ۲

مرکز خرید شماره ۲ بازار مبلمان یافت آباد از خیابان امامزاده حسن آغاز می شود که در شش طبقه احداث شده است که دو طبقه آن مختص پارکینگ برای مراجعه کنندگان می باشد و در چهار طبقه دیگر آن انوع برند های ایرانی و خارجی سرویس چوب عرضه می گردد.

این مجموعه دارای پله برقی ، آسانسور ، کافی شاپ و رستوران و سرویس بهداشتی می باشد.

بازار مبل ایران شماره ۲ در یافت آباد

ویژگی های بازار مبل ایران شماره ۳

یکی از جدیدترین و بزرگترین بازار های مبلمان در ایران می باشد که طبقات آن محل برگزاری نمایشگاه های مبل و سرویس چوب می باشد. این مجموعه نیز شامل پله برقی ، آسانسور، کافی شاپ و سرویس بهداشتی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از بازار مبل شماره ۳ به وبسایت این مجموعه مراجعه نمایید.

http://www.bmiran.net/bmiran3/

بازار مبل ایران شماره ۳

سایر مراکز خرید بازار مبل یافت آباد

مراکز خرید بازار مبل خلیج فارس ، بازار مبل پاسارگاد ، بازار مبل ونوس ، بازار مبل مهستان ، بازار مبل نگارستان ، بازار مبل ارضی و بازار مبل کاسپین بصورت پاساژ های با امکانات امروزی می باشند و بصورت چند طبقه دارای فروشگاههای متعدد از همه محصولات صنایع چوبی ( مبلمان ، سرویس خواب، غذاخوری، سرویس کودک و …) می باشند.

به غیر از این مراکز خرید بزرگ و مدرن، چندین گاراژ متعلق به بافت قدیم خیابان یافت آباد شرقی نیز وجود دارند که تغییر کاربری داده اند و محل عرضه محصولات صنایع چوبی می باشند، در این گاراژها محصولات مبلمان و سرویس چوب نسبتا با کیفیت پایین تری عرضه می شوند که البته قیمت مناسبتری هم دارند. بیشتر تولیدکننده های کوچک محصولاتشان را در این فروشگاه ها عرضه می کنند.

فست فود و امکانات رفاهی بازار مبل ایران

آدرس بازار مبل یافت آباد بر روی نقشه گوگل :

 

0 0 رای ها
رأی دهی به محصول
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده تمام نظرات