به روز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۳

هر آنچه باید درباره خرید مبلمان هتلی بدانیم!

در این مطلب، به بررسی دقیق‌تر این عناصر خواهیم پرداخت تا به شما را در انتخاب بهترین مبل‌ هتلی برای اتاق کمک کنیم. از ویژگی‌های مبل هتلی صحبت کرده و اهمیت استفاده از آن رو خواهیم گفت.

به روز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۳

هر آنچه باید درباره خرید مبلمان هتلی بدانیم!

در این مطلب، به بررسی دقیق‌تر این عناصر خواهیم پرداخت تا به شما را در انتخاب بهترین مبل‌ هتلی برای اتاق کمک کنیم. از ویژگی‌های مبل هتلی صحبت کرده و اهمیت استفاده از آن رو خواهیم گفت.

در طراحی داخلی هتل‌ها، انتخاب مبلمان راحتی نقش تأثیر به سزایی در جذابیت فضا، تجربه‌ی اقامت میهمانان، سطح کیفیت و خدمات هتل دارد. مبل‌های هتلی باید جدای از زیبا و راحتی، کارایی و دوام لازم برای استفاده‌ی طولانی مدت را داشته باشند. در انتخاب مبل هتلی، مسائلی نظیر انتخاب چوب با کیفیت، جنس پارچه مبلی، طراحی متناسب با فضا و رعایت استانداردهای راحتی و ایمنی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند.

در این مطلب، به بررسی دقیق‌تر این عناصر خواهیم پرداخت تا به شما را در انتخاب بهترین مبل‌ هتلی برای اتاق کمک کنیم. از ویژگی‌های مبل هتلی صحبت کرده و اهمیت استفاده از آن رو خواهیم گفت. همچنین دو سبک مبل تختخواب شو و راحتی رو معرفی کرده و به نکات قبل اشاره می‌کنیم. 

مبل تختخواب شو L11رویال مبل - royalmobl.ir

مبل تختخواب شو L11

مناسب اتاق‌های ۲ نفره

تومان17800000

 مبل هتلی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

مبل هتلی به مبلمانی اطلاق می‌شود که به طور خاص برای استفاده در هتل‌ها طراحی و تولید شده است. این نوع مبل‌ها باید به گونه‌ای باشه که علاوه بر داشتن زیبایی و جذابیت بصری، دوام و تحمل استفاده‌ی مکرر و طولانی‌مدت را نیز داشته باشد. مبل‌های هتلی باید از مواد مرغوب و با دوام ساخته شوند. این شامل انتخاب چوب‌های مقاوم، فلزات سخت و پارچه‌ها و چرم‌های با کیفیت بالا است. با توجه به اینکه مهمانان ساعات زیادی را در هتل سپری می‌کنند، راحتی مبل‌ها بسیار مهم است.

مبل‌های هتلی باید طوری طراحی شوند که به خوبی بدن فرد را پوشش دهد و در عین حال راحت باشد. مبل‌ها باید با سایر عناصر دکوراسیون داخلی هتل کلیت همخوانی داشته باشه. بسیاری از مبل‌های هتلی به گونه‌ای طراحی می‌شوند که چند منظوره باشند، به عنوان مثال، مبل تخت خوابشو ترکیه‌ای که به راحتی به یک تختخواب کوچک تبدیل میشه. مبل‌هایی که فضای ذخیره سازی دارند هم، گزینه‌ی مناسبی هستند.

 اهمیت استفاده از مبلمان مناسب در هتل چیست؟

انتخاب دقیق ابعاد مبلمان تختخواب شو در هتل‌ها می‌تواند به شدت بر زیبایی و جذابیت هتل تأثیر بگذارد. در طراحی هتل، مهم است که دکوراسیون به گونه‌ای انتخاب شود که توجه افراد با سلیقه‌های مختلف را جلب کند و همه مهمانان از این فضای زیبا لذت ببرند.

گاهی اوقات، زیبایی و امکانات یک هتل باعث می‌شود که فردی در سفرهای بعدی خود به همان شهر، دوباره همان هتل را انتخاب کند. انتخاب مبلمان در هتل بسیار مهم است، چرا که در بیشتر بخش‌های هتل از جمله لابی، اتاق‌ها، و رستوران استفاده می‌شود. استفاده از مبلمان مناسب می‌تواند سطح کیفیت خدمات را نیز نشان دهد. بنابراین، انتخاب مبلمان باید به گونه‌ای باشد که با دیگر قطعات مثل میزها و صندلی‌ها هماهنگی داشته باشد و فضایی مناسب و دلنشین ایجاد کند.

مبل تختخواب شو L11رویال مبل - royalmobl.ir

مبل تختخواب شو L11

مناسب اتاق‌های ۲ نفره

تومان17800000

 رنگ مبلمان هتلی بر چه اساسی انتخاب می‌شود؟

هنگام انتخاب رنگ مبلمان برای هتل‌ها، چند اصل اساسی باید مد نظر قرار گیرد. اولین نکته، استفاده از رنگ‌هایی است که با دکوراسیون داخلی و رنگ دیوارها هماهنگی داشته باشند. این هماهنگی می‌تواند در جذب مشتری و ایجاد فضایی جذاب تأثیرگذار باشد. گاهی اوقات، استفاده از رنگ‌های کاملاً متضاد نیز می‌تواند توجه‌ها را به خود جلب کند.

رنگ‌ها تأثیر قابل توجهی بر حس و حال فضا دارند. به همین دلیل، انتخاب رنگ‌های خاص و متفاوت برای مبلمان می‌تواند به معرفی سبک و مفهومی منحصر به فرد برای هتل کمک کند. در برخی موارد، ترکیب رنگ‌های متنوع و زیبا برای ایجاد تضاد و تنوع در فضای هتل انتخاب ایده آلی است.

از رنگ‌های پرفروش مبلمان می‌توان به رنگ‌های طوسی،‌ آبی،‌ قهوه‌ای و کرم اشاره کرد. رنگ طوسی در تناژ‌های مختلفی با اغلب رنگ به خوبی سازگاره. از رنگ آبی علاوه بر مبلمان، می‌تونیم در پرده، فرش و لوازم دکوری نیز  استفاده کنیم. رنگ قهوه‌ای مناسب نمای چوبی مبل مانند دسته‌ها و پایه است و فضای گرمی ایجاد می‌کنه. 

سفارش ساخت مبل هتلی

اگه قصد سفارش مبلمان مخصوص هتل دارید با رویال مبل تماس بگیرید. مشاوران فروش با کمال میل پاسخگو تمام سوالات شما هستند.