مجموعه صنعتی رویال مبل

مجموعه صنعتی رویال مبل

ما در رویال مبل در تلاشیم تا جدیدترین محصولات مبلمان روز دنیا رو برای شما طراحی و تولید کنیم
و به حمایت شما از محصولات ۱۰۰٪ ایرانی افتخار می‌کنیم

دسته‌بندی محصولات

جدیدترین مدل‌های مبل راحتی
جدیدترین مدل‌های مبلمان ال
جدیدترین مدل‌های مبلمان کلاسیک
جدیدترین مدل‌های مبلمان تختخوابشو
جدیدترین مدل‌های میز ناهارخوری
جدیدترین مدل‌های آینه کنسول
جدیدترین مدل‌های میز تلویزیون
جدیدترین مدل‌های میز جلو مبلی و عسلی

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید. مشاوران حاضر در فروشگاه با کمال میل پاسخگو تمام سوالات شما هستند.

داستان رویال مبل

درست ۱۸ سال پیش بود که با یک سرمایه خیلی کم شروع به خرید ابزار کردیم و با یک کارگاه کوچک اجاره‌ای شروع به کار کردیم. در سال ۹۳ فروشگاه اینترنتی رویال مبل رو با هدف عرضه مستقیم مبل به مصرف کننده راه اندازی کردیم که از اولین و با سابقه‌ترین فروشگاه‌های آنلاین مبلمان در کشور است.

با طراحی و تولید مدل‌های جدید و متفاوت مبلمان خانگی در سال‌های ۹۶ و ۹۷ تونستیم نام رویال مبل رو در سطح کشور بر سر زبان‌ها بیاریم. اون روزها شرایط بازار خوب بود و تونستیم کم کم فضای کار، ماشین آلات و تعداد نیروها رو افزایش بدیم.

ما با تلاش و پشتکار تیمی، مسیر پیشرفت رو به سمت صنعتی شدن پیش گرفتیم و از یک تیم کوچک به یک مجموعه صنعتی بزرگ تبدیل شدیم. به طوری که امروز، مجموعه صنعتی رویال مبل با در اختیار گرفتن ۱۰ واحد صنعتی در استان تهران و به کار گیری ۱۵۰ نفر بصورت مستقیم و بیش از ۱۲۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم، به عنوان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده مبلمان خانگی در کشور شناخته می‌شه.

ما معتقدیم خانواده ایرانی شایسته بهترین‌هاست. پس از بهترین مواد اولیه موجود در بازار در تمام تولیدات خود استفاده می‌کنیم تا محصولی با کیفیت و درجه یک در اختیار شما قرار دهیم و در طی این سال‌ها همواره به حمایت شما از تولیدکننده ایرانی افتخار کرده‌ایم. داستان ما به اینجا ختم نمیشه و این تازه شروع ماجراست…

جدیدترین مدل‌های میز ناهارخوری

جدیدترین محصولات

کمک بگیر

در تصمیم‌گیری برای تغییر دکوراسیون خونه کمک لازم داری؟
تمام اون چیزی که نیاز داری تا خونه زیبایت رو بسازی اینجاست