راهنمای خرید پارچه مبلی

به منظور راهنمایی هم وطنان گرامی در انتخاب و خرید مناسب ترین چرم و پارچه مبلی ، در این صفحه انواع طرح و رنگ پارچه های مبلمان با توضیحات و مشخصات فنی آورده شده.
برای دسترسی سریع روی دسته بندی های زیر کلیک کنید

نقد و بررسی و انتخاب چرم و پارچه مبلی به سادگی…

کیفیت چرم و پارچه مبلی

پارچه مبلی به دلیل استفاده مداوم باید از دوام بالایی برخوردار باشد. تمامی پارچه های مبلی شرکت رویال مبل، وارداتی و ساخت دو کشور ترکیه و چین است. پارچه مبلی وارداتی در مقایسه با نمونه های داخلی از دوام بالاتری برخوردار است. چرم های مبلی معرفی شده ساخت ایران و تحت لیسانس ایتالیا است.

تعمیرات مبل در کارخانه

تعویض رویه مبل ، تعویض فوم و اسفنج یا تغییر رنگ چوب مبل را نمیشه به هر کسی سپرد. کارخانه رویال مبل انجام این خدمات را با بالاترین کیفیت تضمین می کند. کافیست تعدادی عکس از مبل برای ما در تلگرام یا واتس آپ ارسال کنید.  ما در کارخانه هزینه تعمیرات را برآورد کرده و به شما اطلاع می دهیم.

سفارش غیر حضوری

در صورت تمایل به سفارش غیرحضوری چرم یا پارچه مبلی ، می توانید کد اختصاصی یا عکس طرح و رنگ مورد نظرتان را از طریق تلگرام به کارشناس فروش شرکت ارسال نمایید. ایشان پس از استعلام موجودی آن کد، ثبت سفارش شما را انجام می دهند.

سفارش حضوری

در صورت تمایل به سفارش حضوری و مشاهده کالیته ها، به شوروم شرکت واقع در تهران، جنت آباد مرکزی، خیابان مخبری، بین اتوبان ستاری و شاهین شمالی، پلاک ۲۲۶، ساختمان کلینیک پاک، طبقه دوم مراجعه کنید. لطفا پیش از مراجعه جهت هماهنگی با کارشناس فروش تماس بگیرید.

پارچه مخمل

انواع پارچه های مبلی مخمل ساده و طرح دار در رنگ بندی کامل

پارچه نانو

انواع پارچه مبل نانو ترکیه در رنگ بندی کامل

پارچه گونی بافت

انواع پارچه مبل گونی بافت در رنگ بندی کامل

پارچه طرح چرم ( چرم پارچه )

انواع پارچه های مبلی طرح چرم در رنگ بندی کامل

پارچه کتان

انواع پارچه مبلی کتان در رنگ بندی کامل

پارچه طرح دار

انواع پارچه مبل گل دار و طرح دار در رنگ بندی کامل

چرم

انواع چرم مبلی در رنگ بندی کامل

برای سفارش پارچه یا چرم یا سفارش تعمیرات مبل کافیه کد پارچه یا چرم  و یا عکس مبلمان را در واتس اپ به کارشناس فروش بفرستید.