انواع مبل کلاسیک

جدیدترین مدل های مبلمان کلاسیک با امکان انتخاب رنگ بندی چوب و پارچه

جهت مشاهده تصاویر بیشتر و توضیحات کامل هر محصول بر روی تصویر آن کلیک کنید

معرفی مبل کلاسیک

مبل کلاسیک، از محصولات زیبا و به روزی است که محبوبیت بالایی را در بین خانواده های ایرانی پیدا کرده است. مبل کلاسیک را می توان محصولی تلفیق شده از مبلمان راحتی و مبلمان سلطنتی دانست. نمای ظاهری مبل کلاسیک بیشتر همانند مبلمان سلطنتی می باشد و نمای چوب در ظاهر مبل کلاسیک یک عنصر اساسی می باشد. مبل کلاسیک دارای تعداد نشیمن 7 نفره می باشد و از نظر نشیمن و شیوه رویه کوبی، تفاوت چندانی با مبل راحتی ندارد.

یک مبل کلاسیک علاوه بر ظاهری زیبا باید از متریال درجه یک و مواد اولیه مرغوبی برخوردار باشد. از این رو شرکت رویال مبل در طراحی و تولید مبلمان کلاسیک از آخرین فناوری ها و استاندارد های جهانی استفاده می کند. تمامی محصولات تولید شده دارای 3 سال ضمانت کیفیت می باشند. شما همچنین می توانید از خدمات جانبی پس از فروش از قبیل تعمیرات، تغییر رویه پارچه و چرم مبل ، تغییر رنگ چوب و … به مدت 10 سال پس از خرید محصول بهره مند شوید.

مبلمان کلاسیک تولید شده از نظر طراحی و شکل ظاهری در انواع طرح های ساده و کم منبت موجود هستند و شما می توانید طرح مبل کلاسیک منزل تان را بر اساس دکوراسیون و محل قرار گرفتن مبل ها در منزل انتخاب کنید