انواع مبل ال اسپرت و کلاسیک

جدیدترین مدل های مبلمان ال با امکان انتخاب رنگ بندی دلخواه

جهت مشاهده تصاویر بیشتر و توضیحات کامل هر محصول بر روی تصویر آن کلیک کنید

معرفی مبل ال

یکی از محصولات متنوع شرکت رویال مبل ، تولید و عرضه انواع مبلمان ال شکل راحتی می باشد.

این گروه با افتخار تا به امروز بیش از ۱۵ مدل مبلمان ال را تولید و روانه بازار مصرف کرده است که در حال حاضر هفت مدل مبلمان ال در خط تولید است. رویال مبل در طراحی و تولید مبلمان ال از آخرین فناوری ها و استاندارد های جهانی استفاده می کند. از این رو تمامی محصولات تولید شده دارای ۲ سال ضمانت کیفیت می باشند.

شما همچنین می توانید از خدمات جانبی پس از فروش از قبیل تعمیرات، تغییر رویه پارچه و چرم مبل ، تغییر رنگ چوب و … به مدت ۱۰ سال پس از فروش بهره مند شوید.

یک مبل ال استاندارد و مناسب نشان دهنده توجه و دقت شما به دکوراسیون داخلی منزل است. مبلمان مناسب باید علاوه بر اینکه با کیفیت و استاندارد باشد، ظاهر زیبا و شیکی نیز داشته باشد که با توجه به تنوع زیاد انواع مبلمان در بازار مبل ، انتخاب تا حدودی سخت شده است.

امیدواریم مدل های مبلمان ال تولید شده توسط شرکت رویال مبل ، مناسب ترین انتخاب برای زیباسازی دکوراسیون منزل یا محل کار شما باشد.

مبلمان تولیدی از نظر طراحی و شکل ظاهری در انواع طرح های اسپرت، مدرن و … موجود هستند و شما می توانید طرح مبلمان ال شکل منزل تان را بر اساس دکوراسیون و محل قرار گرفتن مبل ها در منزل انتخاب کنید. مبلمان ال مناسب منازل کوچک یا دارای ابعاد نامتقارن است.

شایان ذکر است که تعداد نمشیمن استاندارد مبلمان ال ۵ نفره است اما ابعاد آن در طول ، متناسب با منزل یا محل کار شما، قابل تغییر است. پس نگران ابعاد مبلمان ال نباشید. با تماس با کارشناس فروش، می توانید مشاوره بیشتری در این خصوص دریافت کنید.