مبل استیل

مبل استیل که فلزی نیست !

مبل استیل و ویژگی های آن

مبل استیل یکی از انواع مبلمان منزل است.

به طور کلی مبلمان منزل در سه نوع مبلمان استیل ، مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی دسته‌بندی می‌شوند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی مبلمان استیل بپردازیم.

مبل استیل

مبل استیل که فلزی نیست !!!

ممکن است به محض شنیدن نام مبلمان استیل ، به این فکر کنید که مبل استیل از فلز و استیل ساخته شده است. در حالی که این گونه نیست.

دلیل این نامگذاری را به سبک و سیاق و زیبایی خاص مبل استیل نسبت می‌دهند.

این نوع مبل همواره محبوبیت زیادی را از میان خریداران به خود اختصاص داده است.

مبلمان استیل نسبت به دیگر انواع مبلمان از رسمیت بیشتری برخوردار است.

مبلمان سلطنتی یا استیل در دو ست هفت نفره و نه نفره عرضه می‌شود.

ست نه نفره دارای یک کاناپه سه نفره، چهار مبل تک نفره و دو صندلی میزبان است.

مبل استیل

ویژگی های مبل استیل

از جمله ویژگی‌های خاص مبل استیل ، می‌توان به ارتفاع بلند مبل در مقایسه با دیگر انواع مبلمان، منبت‌کاری ویژه روی مبل، سنگینی وزن آن و تشک دوبل یک تکه برای نشیمن اشاره کرد.

استفاده از چوب سفید، گردو، راش و چنار در دسته، داشتن تاج در وسط مبلمان استیل ، رنگ کاری حرفه ای و طراحی شکیل و ظرافت خاص در منبت‌کاری نیز در رتبه های بعدی جای می گیرد.

مبل استیل

به دلیل اجرای هنر منبت بر روی مبلمان استیل و چشم‌نوازی خاص آن، بخش قابل توجهی از این مبل را چوب تشکیل می‌دهد. استفاده از چوب های مرغوب جنگلی در مبلمان استیل ، سبب افزایش عمر مفید آن در مقایسه با دیگر انواع مبلمان شده است.

مبل استیل

قیمت مبل استیل

قیمت مبل استیل را میزان چوب به کار رفته ، طرح منبت ، کیفیت پارچه و نوع رنگ آن تعیین می‌کند.

مبلمان استیل به جهت استفاده از چوب با کیفیت در مقایسه با دیگر انواع مبلمان دارای قیمت بالاتری است.

به واسطه‌ی وجود طرح‌های منبت بر روی این مبل ، با خرید آن از استفاده لوازم تزیینی بی‌نیاز خواهید شد.

مبل استیل

طراحی و تولید مبلمان استیل

تمامی مراحل تولید مبلمان استیل توسط استادکاران منبت کاری انجام می شود.

البته در برخی مدل ها بخش قابل توجهی از نقوش روی چوب توسط دستگاه های سی ان سی انجام شده است.

و پرداخت نهایی توسط منبت کاران انجام می شود.

 

مبل استیل

تصاویر زیر نمونه های مبلمان استیل برگرفته از وبسایت های اینترنتی است و جزء تولیدات رویال مبل نمی باشد.

مبل استیل

 

مبل استیل

 

مبل استیل

مبل استیل جدید

مبل استیل جدید و شکوه در منزل

مبل استیل جدید 

مبل استیل جدید همان مبلمان سلطنتی است که از گذشته تا به امروز طرفداران بسیاری داشته است. مبل استیل ،رسمی تر از انواع دیگر مبلمان است هستند که در ساخت آن از ترکیب چوب و پارچه استفاده شده است. پشتی های مبل استیل کاملا صاف و بلند است. پایه های بلند مبل استیل اجازه نشست و برخاست راحت تر را به مهمان می دهند. بهتر است هنگامی از مبل استیل جدید در منزل استفاده کنید ، فضای کافی برای قرار دادن دو دست مبل متفاوت را داشته باشید و از مبل استیل جدید خود برای پذیرایی گرم از مهمانان استفاده کنید و از مبل راحتی برای جمع شدن های خودمانی استفاده کنید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه های CNC میتوان به منبت کاری های زیبا در مبل استیل جدید نسبت به قدیم پی برد. طرح ها و منبت کاری های بسیار متنوعی در مبل استیل جدید وجود دارد که با توجه به دکوراسیون داخلی منزل می توان هر یک از این مدل ها را انتخاب نمود. هماهنگی این مبلمان ها با دیگر وسایل مدرن و سلطنتی منزل مانند پرده های مدرن و شیک, می تواند جذابیت و زیبایی اتاق پذیرایی را دوچندان کند.

مبل استیل جدید ، مبلمان فریبنده و لوکس با ظاهری طلایی

امروزه در طراحی مدل مبل استیل جدید بیشتر از رنگ های روشن و به خصوص رنگ سفید استفاده می شود چرا که سفید هماهنگی مناسبی با رنگ طلایی دارد. یکی از اصلی ترین رنگ ها در سبک سلطنتی،رنگ طلایی است. مبلمان فریبنده و لوکس با ظاهری طلایی و با شکوه، شما را در طول روز همراهی می کند. استفاده از مبل استیل با رنگ طلایی بیشتر روی منبت ها، ابزارهای چوبی و پر نقش و نگار به کار می رود. استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون منزل فضایی مجلل برایتان بوجود می آورد. اصولا برای پارچه هم از دو نوع پارچه ساده و طرح دار استفاده می شود که جلوه زیبایی به مبل استیل در منزل شما میدهد.

تصاویر زیر نمونه هایی از مدل های مبل استیل جدید را نشان می دهد. همچنین میتوانید برای مشاهده محصولات رویال مبل اینجا را کلیک کنید.

مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید مبل استیل جدید