مبلمانت را انتخاب کن قسطی خرید کن ! ۲۴ ماهه پرداخت کن با چک یا سفته پرداخت کن

فروش اقساطی محصولات رویال مبل

یکی از مهم ترین خدمات شرکت رویال مبل،‌ ارائه امکان خرید قسطی مبلمان برای تمام محصولات می‌باشد تا افرادی که قصد خرید از بخش‌های مختلف، مانند مبل راحتی، مبل کلاسیک، مبل تختخواب شو، میز ناهارخوری، میز جلو مبلی، میز تلویزیون و … را دارند، بتوانند با خیالی آسوده خریدی مطلوب را تجربه کنند.

شرایط فروش اقساطی برای خرید ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان به بالا (سقف خرید نامحدود) فراهم شده است. خرید زیر ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان شامل این شرایط نمی شود.

برای خرید اقساطی حداقل ۳۰ درصد مبلغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت بصورت نقدی دریافت می گردد و الباقی حساب بصورت اقساطی پرداخت می شود.

لازم به ذکر است تنها ۴۰ درصد از ظرفیت تولید کارخانه در طول ماه به سفارشات قسطی اختصاص یافته است. با توجه به این محدودیت اعمال شده، در صورت تمایل، سریعا به ثبت سفارش خود اقدام کنید. بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت سفارشات اقساطی، تولید و تحویل سفارش شما در ماه بعد انجام می شود.

انتخاب اقساط از 2 تا 24 ماه

یکی از شرایط ویژه شرکت رویال مبل، امکان انتخاب تعداد اقساط توسط مشتری است. شما می توانید با توجه به شرایط پرداخت مدنظرتان تعداد اقساط را از 2 الی 24 ماه انتخاب کنید. به مبلغ اقساط سود تعلق می گیرد که میزان سود ماهیانه ۲/۵ درصد است.

پرداخت با چک

در این روش پرداخت، ابتدا کارشناسان ما حساب دسته چک صیاد شما را مورد اعتبارسنجی قرار می دهند. در صورت تایید حساب، شما در ازای هر قسط چک پرداخت می کنید. تعداد چک ها می توانید ماهیانه، دو ماهه یا سه ماهه باشد (یعنی هر سه ماه یک چک صادر بشه).

پرداخت با سفته

در این روش، پس از تایید اعتبارسنجی حساب شما، سفته به اندازه ۲ برابر مبلغ مجموع اقساط به عنوان ضمانت پرداخت، دریافت می شود و شما اقساط را بصورت ماهیانه به شماره حساب معرفی شده واریز می کنید. پس از اتمام اقساط، سفته ها عودت داده می شود.

خرید اقساطی برای تمام ایران

شرایط پرداخت اقساطی بدون نیاز به ضامن با سقف خرید نامحدود برای تمام کشور امکان پذیر است. مشتریان ساکن استان تهران هم با چک و هم با سفته می توانند خرید کنند و مشتریان سایر استان ها فقط با چک می توانند نسبت به خرید اقساطی خود اقدام کنند.

راهنمای گام به گام خرید قسطی

 • گام اول

  محاسبه اقساط

  با تماس با کارشناس فروش و یا با استفاده از فرم محاسبه گر اقساط در پایین همین صفحه می توانید از مبلغ نقدی پیش پرداخت، مبلغ هر قسط و قیمت تمام شده سفارشتان مطلع شوید.

 • گام دوم

  ثبت درخواست خرید اقساطی

  پس از اطلاع از جزئیات پرداخت اقساطی، فرم ثبت درخواست فروش اقساطی در پایین همین صفحه را پر کنید. پس از ورود اطلاعات مربوط به شخص صاحب حساب، ثبت درخواست خرید اقساطی خود را انجام دهید.

  گام دوم

 • گام سوم

  اعتبارسنجی حساب

  کارشناسان شرکت، با شما تماس گرفته و اعتبار بانکی شما را بصورت آنلاین مورد ارزیابی قرار می دهند. توجه داشته باشید، تنها در صورتی که در استعلام از حساب شما، اعتبار حساب تأیید شود امکان خرید فراهم خواهد شد.

 • گام چهارم

  از خرید خود لذت ببرید

  پس از اطلاع از نتیجه اعتبارسنجی حساب و انتخاب روش پرداخت اقساط، لازم است حداقل 30 درصد از مبلغ سفارش را نقدی پرداخت کنید. در این مرحله چک ها و یا سفته اقساط شما هنگام صدور فاکتور دریافت می شود.

  گام چهارم

محاسبه گر اقساط

برای محاسبه اقساط، از طریق فرم محاسبه گر زیر از مبلغ هر قسط و قیمت تمام شده کالا مطلع شوید. مقدار پیش پرداخت پیشنهادی بصورت پیشفرض ۳۰ درصد از مبلغ کل پیش فاکتور است. در صورتی که قصد پرداخت مبلغ پیش پرداخت بالاتری دارید گزینه انتخابی را انتخاب کنید و مبلغ مورد نظر را بنویسید.

مبلغ پیش فاکتور (تومان):

پیش پرداخت:

تومان
تومان
تومان
تومان

فرم ثبت درخواست خرید اقساطی

چنانچه قصد خرید اقساطی محصول مورد نظر خود را دارید، با پر کردن فرم زیر، درخواست خود را ثبت بفرمایید. پس از ثبت درخواست، نهایتا طی ۳ روز کاری کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بصورت آنلاین اعتبار بانکی شما را مورد اعتبارسنجی قرار می دهند. نتیجه اعتبارسنجی طی همین تماس به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت مشاهده محصولات هر دسته بندی بر روی تصویر آن کلیک کنید: