مبل استیل

معرفی مبل استیل و ویژگی های آن

مبل استیل یکی از انواع مبلمان منزل است. به طور کلی مبل‌ها در سه نوع مبل استیل، مبل کلاسیک و راحتی دسته‌بندی می‌شوند. در این مقاله قصد داریم به معرفی مبل استیل بپردازیم.

مبل استیل

ممکن است به محض شنیدن نام مبلمان استیل، به این فکر کنید که مبل استیل از فلز و استیل ساخته شده است در حالی که این گونه نیست. دلیل این نامگذاری را به سبک و سیاق و زیبایی خاص آن نسبت می‌دهند. مبل استیل همان مبل سلطنتی است. این نوع مبل به تازگی محبوبیت زیادی را از میان خریداران به خود اختصاص داده است. مبل استیل نسبت به دیگر انواع مبلمان از رسمیت بیشتری برخوردار است. مبلمان استیل در دو ست هفت نفره و نه نفره عرضه می‌شود. ست نه نفره مبل استیل دارای یک کاناپه سه نفره، چهار مبل تک نفره و دو صندلی میزبان است.

مبل استیل

از جمله ویژگی‌های خاص مبل استیل، می‌توان به ارتفاع بلند مبل در مقایسه با دیگر انواع مبل‌ها، منبت‌کاری ویژه روی مبل، سنگینی وزن آن و تشک دوبل یک تکه برای استیل اشاره کرد. استفاده از چوب سفید، گردو، راش و چنار در دسته، داشتن تاج در وسط مبل، رنگ کاری حرفه ای و طراحی شکیل و ظرافت خاص در منبت‌کاری نیز در رتبه های بعدی جای می گیرد.

مبل استیل

به دلیل اجرای هنر منبت بر روی مبل استیل و چشم‌نوازی خاص آن، بخش قابل توجهی از این مبل را چوب تشکیل می‌دهد. استفاده از چوب های مرغوب جنگلی در مبل استیل ، سبب افزایش عمر مفید آن در مقایسه با دیگر انواع مبلمان شده است.

مبل استیل

قیمت این نوع مبل را میزان چوب به کار رفته ، طرح منبت ، کیفیت پارچه و نوع رنگ آن تعیین می‌کند. مبل استیل به جهت استفاده از چوب با کیفیت در مقایسه با دیگر انواع مبلمان دارای قیمت بالاتری است. به واسطه‌ی وجود طرح‌های منبت بر روی این مبل ، با خرید آن از استفاده لوازم تزیینی بی‌نیاز خواهید شد.

مبل استیل

شرکت رویال مبل در طراحی و تولید مبل استیل یا مبل سلطنتی از آخرین فناوری‌ها و استانداردهای جهانی استفاده می‌کند. تمامی مراحل تولید محصولات توسط استادکاران منبت کاری انجام می شود. محصولات تولیدی از ۳ سال ضمانت کیفیت برخوردارند. خدمات جانبی پس از فروش شامل تعمیرات، تعویض رویه پارچه و چرم مبل، تغییر رنگ چوب و … می‌شود. این خدمات به مدت ۱۰ سال پس از خرید محصول ارایه می‌گردد.

 

مبل استیل

تصاویر زیر نمونه های مبل استیل برگرفته از وبسایت های اینترنتی است و جزء تولیدات رویال مبل نمی باشد. جهت مشاهده محصولات مبل استیل شرکت رویال مبل بر روی لینک زیر کلیک کنید:

مبل استیل

 

مبل استیل

 

مبل استیل