مبلمانت را انتخاب کن قسطی خرید کن ! 24 ماهه پرداخت کن با چک یا سفته پرداخت کن

فروش اقساطی محصولات رویال مبل

یکی از مهم ترین خدمات شرکت رویال مبل،‌ ارائه امکان خرید اقساطی برای تمام محصولات می‌باشد تا افرادی که قصد خرید از بخش‌های مختلف، مانند مبلمان راحتی، کلاسیک، تختخوابشو، میز و صندلی ناهارخوری، میز جلو مبلی و عسلی و … را دارند، بتوانند با خیالی آسوده خریدی مطلوب را تجربه کنند.

شرایط خرید اقساطی برای خرید ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به بالا (سقف خرید نا محدود) فراهم شده است. خرید زیر ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان شامل این شرایط نمی شود.

برای خرید اقساطی حداقل ۲۵ درصد مبلغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت بصورت نقدی دریافت می گردد و الباقی حساب بصورت اقساطی پرداخت می شود.

لازم به ذکر است تنها ۴۰ درصد از ظرفیت تولید کارخانه در طول ماه به سفارشات اقساطی اختصاص یافته است. با توجه به این محدودیت اعمال شده، در صورت تمایل، سریعا به ثبت سفارش خود اقدام کنید. بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت سفارشات اقساطی، تولید و تحویل سفارش شما در ماه بعد انجام می شود.

انتخاب اقساط از ۲ تا ۲۴ ماه

یکی از شرایط ویژه شرکت رویال مبل، امکان انتخاب تعداد اقساط توسط مشتری است. شما می توانید با توجه به شرایط پرداخت مدنظرتان تعداد اقساط را از ۲ الی ۲۴ ماه انتخاب کنید.

پرداخت با چک یا سفته

در این روش پرداخت، کارشناسان ما حساب شما را مورد اعتبارسنجی قرار میدهند. در صورت تایید، اقساط را با چک پرداخت می کنید. اگر چک ندارید می توانید با سفته خرید کنید.

پرداخت با گواهی کسر از حقوق

این شرایط برای کارمندان رسمی سازمان ها است که امکان صدور چک ندارند، با ارائه گواهی کسر از حقوق و یک برگ سفته ضمانت، اقساط خود را پرداخت کنید.

خرید اقساطی برای تمام ایران

شرایط پرداخت اقساطی با سقف خرید نامحدود برای تمام کشور امکان پذیر است. شما می توانید با انتخاب روش پرداخت، نسبت به خرید اقساطی خود اقدام کنید.

راهنمای گام به گام خرید اقساطی

 • گام اول

  محاسبه اقساط

  با تماس با کارشناس فروش و یا با استفاده از فرم محاسبه گر اقساط می توانید از مبلغ نقدی پیش پرداخت، مبلغ هر قسط و قیمت تمام شده سفارشتان مطلع شوید.

 • گام دوم

  ثبت درخواست خرید اقساطی

  پس از اطلاع از جزئیات پرداخت اقساطی، با کلیک بر دکمه ثبت نام خرید اقساطی صفحه ثبت نام برای شما باز میشود. لازم است پس از ورود اطلاعات مربوط به شخص صاحب حساب، ثبت درخواست خرید اقساطی خود را انجام دهید.

  گام دوم

 • گام سوم

  اعتبارسنجی حساب

  کارشناسان شرکت، حساب بانکی شما را مورد ارزیابی قرار می دهند. توجه داشته باشید، تنها در صورتی که در استعلام از حساب شما، اعتبار حساب تأیید شود امکان خرید فراهم خواهد شد. نتیجه استعلام طی سه روز کاری از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود و در صورت عدم دریافت پیام فوق می‌توانید از طریق لینک پیگیری درخواست‌، از نتیجه استعلام اطلاع یابید.

 • گام چهارم

  از خرید خود لذت ببرید

  پس از اطلاع از نتیجه اعتبارسنجی حساب و انتخاب روش پرداخت اقساط، لازم است حداقل ۲۵ درصد از مبلغ سفارش را نقدی پرداخت کنید. در این مرحله چک ها و یا سفته اقساط شما هنگام صدور فاکتور دریافت می شود.

  گام چهارم

فرم درخواست خرید اقساطی

چنانچه قصد خرید اقساطی محصول مورد نظر خود را دارید، از طریق فرم محاسبه گر زیر از مبلغ هر قسط و قیمت تمام شده کالا مطلع شوید. برای ثبت درخواست خرید خود از طریق لینک ثبت نام خرید اقساطی، اطلاعات لازم را ارسال نمایید. لازم به ذکر است شما می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۴۸۸۷۰۵ تماس بگیرید،‌ کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.


 
محاسبه گر اقساط:

پیش پرداخت:

تومان
تومان
تومان

تومان

 

محاسبه شود