از صندوق های قدیمی دکوری های زیبا بسازیم

از صندوق های قدیمی دکوری های زیبا بسازیم

تغییر کاربرد وسایل قدیمی به وسایل کاربردی خانه یکی از راه‌های مورد علاقه‌ برای دکوراسیون است. در این مطلب ۵ ایده‌ جالب برای تبدیل صندوق های قدیمی به وسایل دکوری زیبا و کاربردی جادار برای شما داریم. خیلی از افراد عاشق صندوق های قدیمی هستند. صندوق های قدیمی علاوه بر کیفیت مناسب، پر از تاریخ و داستان‌های ناگفته‌ی بسیار هستند. این صندوق‌ها همزمان به عنوان یک میز مسطح و یک انبار ذخیره‌سازی پنهان برای تمام چیزهایی که می‌خواهید به دور از چشم‌ها نگه دارید کار می‌کنند.

میزهای قهوه و پذیرایی

یک صندوق را بعنوان یک میز قهوه یا پذیرایی به منزلتان ببرید و مبلمان و چینش وسایلتان را کامل کنید. برای صاف‌تر کردن سطح می‌توانید یک شیشه روی آن قرار دهید و با قرار دادن پایه یا چرخ در زیر آن، ارتفاع آن را تنظیم کنید، و یا می‌توانید صندوق های قدیمی را بدون تغییر به همان شکل اولیه‌اش قرار دهید تا یک کیفیت وصف ناپذیر به فضا بدهید.

صندوق-های-قدیمی

میزهای کنار تخت

با قرار دادن یکی از صندوق های قدیمی به عنوان میز کنار تخت، یک عنصر متفاوت به اتاق خوابتان اضافه کنید. می‌توانید روی آن را با وسایل پر کنید و با قرار دادن چراغ مطالعه و لوازم، آن را جالب‌تر و کاربردی‌تر کنید.

صندوق-های-قدیمی

نشیمن

با کمی زیر سازی، یک صندوق می‌تواند به یک فضای نشیمن تبدیل شود. می‌توانید صندوق های قدیمی را بعنوان یک نیمکت پنجره‌ی دم‌دستی کنار پنجره قرار دهید یا بعنوان تکیه‌گاهی برای کفش پوشیدن در راهرو یا رختکن قرار دهید.

صندوق-های-قدیمی

میز آینه و دکور یا کمد وسایل

با گذاشتن پایه زیر صندوق های قدیمی ، می‌توانید آنها را به یک میز آینه و دکور برای راهرو یا میز آرایش ارتقاء دهید. و یا در جلویی آنها را باز کنید و از آن یک کمد جمع و جور برای نگهداری وسایل بسازی

صندوق-های-قدیمی

قفسه‌ی باز

صندوق های قدیمی را از هم باز کنید و آنها را به سیستم قفسه‌بندی تزئینی تبدیل کنید. هرچیزی از کتاب گرفته تا اسباب‌بازی و کفش را می‌توانید در آنها قرار دهید و به صندوق های قدیمی یک نمای چشم‌نواز بدهید که هرکسی را به تحسین وادارد.

صندوق--های-قدیمی

منبع: http://phow.ir/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *