مدل تخت خواب

مدل تخت خواب دو نفره و چیدمان اتاق خواب

مدل تخت خواب دو نفره شیک

چیدمان اتاق خواب و انتخاب مدل تخت خواب

مدل تخت خواب با تنوع بالای آن پاسخگوی تمام سلیقه ها هست. مهم ترین وسیله در اتاق خواب همان تخت خواب می باشد. مدل تخت خواب تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت دکوراسیون اتاق خواب شما دارد.  انتخاب مدل تخت خواب کاملا سلیقه‌ای است. برخی‌ها مدل‌ تخت خواب خود را کلاسیک می‌پسندند در صورتیکه عده‌ای ترجیح می‌دهند مدل تخت خواب آن فانتزی یا مدرن باشد. نکته‌ای که باید در انتخاب مدل تخت خواب به آن توجه داشته باشید هماهنگی با سایر وسایل و دکوراسیون است. نقش دکوراسیون و چیدمان حاکم بر یک فضا را به هیچ وجه نمی‌توان انکار کرد، چرا که بدون داشتن یک چیدمان مناسب، حتی اگر بهترین مدل تخت خواب چوبی یا فلزی را هم در اختیار داشته باشید، قادر به خلق یک فضای بی‌نظیر نخواهید بود. از مشخصه‌های یک تختخواب خوب و با کیفیت می‌توان به جنس چوب و فلز بکار رفته در آن اشاره کرد. محل تخت خواب خود را با دقت انتخاب كنيد، به طوري كه ديد خوبي به طرف در داشته باشيد و پشت سرتان به جاي فضاي باز يا پنجره، ديوار محكمي باشد. به تخت به چشم بوم نقاشی نگاه کنید که با کوسن ها ، ملافه ها و تشک ها در حال نقاشی آن هستید. از تشک های کوتاه تر استفاده کنید و در اطراف تخت میزهای کوچک زیبا بگذارید و وسایل بزرگ مانند کمد را چسبیده به دیوار قرار دهید.

اتاق خواب محلی برای آرامش

اتاق خواب به عنوان بخشی از خانه که تامین کننده آرامش روحی و جسمی است از حیث چیدمان و اعمال سلیقه شخصی بسیار حائز اهمیت است. چرا که دکوراسیون آن باید به نوعی باشد که فرد در آن احساس آرامش و راحتی داشته باشد. استفاده از لوازمی همچون تخت خواب با طراحی و ویژگی های مناسب تکمیل کننده این آرامش خواهد بود.  استفاده از رنگهای آرامبخش در این مکان برای قسمتهای رنگی وسیع مانند دیوارها بسیار حائز اهمیت است .

در ادامه تصاویری از مدل تخت خواب‌ های دونفره و زیبا را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم که دیدن این مجموعه عکس از مدل تخت خواب به شما در انتخاب تخت خواب و چیدمان اتاق خواب کمک کند.

مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب مدل تخت خواب

مدل تخت خواب

اتاق_های_خواب_دخترانه

تصاویر اتاق های خواب دخترانه

در این مطلب تصاویری از اتاق های خواب دخترانه شیک و زیبا را مشاهده می کنید

 

رنگ-اتاق-خواب

اتاق خواب با رنگ های پر انرژی (1)

بیدارشدن در یك هوای آفتابی و دل‌پذیر در اتاقی به همان اندازه پر انرژی و دل‌پذیر (ترجیحا در سفر) شاید یكی از بهترین حالت‌های شروع یك روز باشد. رنگ‌ های موجود در محیط اطراف ما تاثیر زیادی بر حالت‌های روحی ما می‌گذارند، و سایه‌های قرمز، نارنجی، و زرد حسی از شادی و انرژی را در ما به وجود می آورد.

اگر در آب‌وهوایی گرم زندگی می‌كنید، پیشنهاد می شود میزان این رنگ‌های گرم را كم كرده و از آن‌ها به‌عنوان مكمل‌هایی در كنار رنگ‌های خنثی استفاده كنید. اگر در منطقه‌ای زندگی می‌كنید كه هوایی ابری، خنك، و بارانی دارد ، استفاده از لایه‌های مختلف رنگ‌های گرم با سایه‌ها، ته‌رنگ‌ها، و درجات گوناگون فضایی دنج خلق می‌كند كه هرگز مایل به ترك آن نخواهید بود.

در این مطلب چهار اتاق خواب گرم و دل‌پذیر را در كنار پالت‌های نمونه رنگی برآمده از این اتاق‌ها به شما معرفی می‌كنیم.

در این مطلب شماره رنگ ها از این جهت قرار داده شده که در صورت تمایل به استفاده از آنها در خانه خود بتوانید در هنگام خرید از انتخاب خود مطمئن شوید.

گرم و خنک

قرمز، به‌عنوان یك رنگ گرم، گاهی با دیگر رنگ مایه‌های گرم تركیب می‌شود. اما با تركیب این رنگ با رنگ‌های خنثی خنك، همان‌طور كه در این اتاق خواب مدرن و زیبا می‌بینید، این ترکیب را تغییر دهید. استفاده از این ترکیب باعث می‌شود تا شما بدون این‌كه فضا را بیش از حد پرانرژی كنید بتوانید از رنگ قرمز در آن استفاده كنید.

330089_705

پالت نمونه:

این پالت بسیار مناسب اتاق خواب در یك آب‌وهوای گرم است. سایه‌های رنگ خاكستری و چوب تیره ، رنگ قرمز تند را تلطیف می‌كند. از چپ به راست: Tanager SW6601، Argos SW7065، و Software SW7074، همراه با چوب تیره از جنس درخت بلوط برای کف پوش.

330090_702

صورتی گرم اتاق را خنک می کند

رنگ های صورتی، خاكستری، و سیاه تركیب غیرمنتظره و جذابی در این اتاق ایجاد كرده‌اند. این اتاق فوق مدرن بسیار مناسب آب و هوای گرم است و رنگ‌های خنثی خنك رنگ صورتی موجود در آن را تعدیل می‌كنند.

330091_852

پالت نمونه:

رنگ صورتی موجود در این اتاق صورتی بچگانه نیست. می‌توانید با استفاده از رنگ‌های خاكستری و سیاه این رنگ را جذاب‌تر و بزرگ سال تر كنید. از چپ به راست: Stone .07، Petal .03، Petal .04، همراه با چوب درخت آبنوس برای کمد.

330092_405

بلوک رنگی

این اتاق مدرن دارای سایه‌های زیبای نارنجی است. استفاده از این رنگ در دیوار پشتی تخت‌خواب چشم را به سمت آن هدایت می‌كند. از آن‌جایی كه همه‌چیز در این اتاق دارای رنگ خنثی است، رنگ نارنجی موجود در آن خسته‌كننده به نظر نخواهد رسید.

330093_496

پالت نمونه:

رنگ نارنجی روشن در كنار چوب‌های تیره و رنگ‌های خنثی ظاهری فوق‌العاده خلق می‌كند. از چپ به راست: جاذبه روشن 1-32، فلفل قرمز 8-14، و خاكستری روشن پلهام CW19 ، در كنار یك فرش طرح‌دار.

330094_543

رنگ فقط مخصوص دیوارها نیست

دلیلی ندارد همیشه از مبلمان چوبی با رنگ های خنثی استفاده كنید. قفسه‌های نارنجی در جلوی تخت‌خواب به این اتاق خنثی تنوع و زیبایی بخشیده‌اند. با استفاده از رنگ‌های نارنجی، زرد، و سبز در تخت‌خواب ، رنگ نارنجی موجود در قفسه‌ها متعادل شده است.

330095_437

پالت نمونه:

اتاق خواب خود را با استفاده از مبلمان رنگی زنده كنید. از چپ به راست: دافنه شیرین 529، آفتاب سان فرناندو 360، مخلوط نارنگی 091، و آبی بریتانیا 1623.

330096_458
ادامه مطلب در – اتاق خواب با رنگ های پر انرژی (2) – مشاهده کنید.

منبع: houzz.com

ترجمه: چیدانه