شیک ترین مدلهای پرده آشپزخانه

پرده‌هاي آشپزخانه مدل‌ها و شكل‌هاي متفاوتي دارند. انتخاب مدل و شكل مناسب بستگي به سليقه خودتان دارد. با مشاهده زیباترین مدلهای پرده آشپزخانه در مجله الکترونیک رویال مبل انتخابی بی نظیر داشته باشید.

پرده-زیبای-آشپزخانه

بهترين پارچه ممكن براي پرده آشپزخانه، پارچه نخي است. اين پارچه‌ها بادوام هستند و به راحتي نيز شسته‌ شده و دوباره آويزان مي‌شوند.

پرده-آشپزخانه

برخي پارچه‌هاي قلاب‌دوزي شده يا پارچه‌هايي با طرح‌هاي چاپي به زيبايي و ارزش پارچه مي‌افزايند، ولي بايد توجه داشته باشيد كه پارچه موردنظرتان بايد در برابر نور نيز مقاومت كافي داشته باشد و با تابش نورخورشيد از پشت شيشه‌ها به سرعت تغيير رنگ ندهد و منجر به بور شدن پرده آشپزخانه نشود.

پرده-زیبای-آشپزخانه

برخي از پارچه‌هاي پرده آشپزخانه بسيار نازك هستند و آن زيبايي كه شما در ذهن داشتيد را به وجود نمي‌آورند. ولي اگر پشت آنها يك لايه ديگر به عنوان آستر بيايد، زيباتر به نظر مي‌رسند.

پرده-لوکس-آشپزخانه

اگر مي‌خواهيد آشپزخانه‌تان بزرگ‌تر به نظر برسد، از رنگ‌هاي روشن‌تر استفاده كنيد. البته با پارچه‌هاي خيلي روشن، آشپزخانه‌تان در طول روز بسيار آفتابي به نظر خواهد رسيد و ممكن است اين حالت با سليقه شما چندان مطابق نباشد.

پرده-زیبای-آشپزخانه

براي آشپزخانه‌هايي كه نور بيشتري را در طول روز از طريق پنجره‌ها دريافت مي‌كنند، پارچه‌هايي كه رنگ‌هاي تيره‌تردارند، مناسب‌ترند. در انتخاب پرده آشپزخانه علاوه بر  ميزان نور و انتخاب پرده‌اي با پارچه تيره يا روشن، بهتراست به طرح و رنگ كابينت‌ها و ديوارهاي آشپزخانه نيز توجه كنيد.

پرده-آشپزخانه-شیک

آشپزخانه فضايي غيررسمي است و در آن بايد احساس راحتي بيشتري كنيد؛ به همين دليل پرده‌هاي كوتاه‌تر راحت‌ترند. هنگام خريد پرده آشپزخانه، حتماً از قبل پنجره را دقيق اندازه‌گيري كنيد.

پرده-زیبای-آشپزخانه

مدل های پرده‌ آشپزخانه از تنوع بالایی برخوردارند. انتخاب مدل و شكل مناسب بستگي به سليقه خودتان دارد و بايد با توجه به ميزان استفاده از پنجره براي باز و بسته كردن يا كاربرد راحت‌تر آن، مدل مورد نظر را انتخاب كنيد.

شیک-ترین-پرده-آشپزخانه

پرده-شی-منزل

پرده-آشپزخانه-زیبا

پرده-پنجره-آشپزخانه

امیدواریم این مطلب شما را در انتخاب مناسب ترین پرده آشپزخانه یاری کرده باشد.

منبع: نمناک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *